Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım [acc]

Aware3

Öne çıkan mesajlar

yazık bea arkadaşını onuda kötü yola düşürecen biz senn düştün onu düşürme barii :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Areste satılık +6 complate robe salamender +7 +6crımson helmet +6crımson kolluk ilgililer lütfen iletişim kursun garantisinii veriyorum itemlerimiin paper olcam o yüzden satıyorum reel para değil oyun parasıyla
Sosyal ağlarda paylaş

yazık çocuğa sen düşdün arkadaşını düşürme bu kötü yola :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Areste satılık +6 complate robe salamender +7 +6crımson helmet +6crımson kolluk ilgililer lütfen iletişim kursun garantisinii veriyorum itemlerimiin paper olcam o yüzden satıyorum reel para değil oyun parasıyla
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bi kaç forumda (aslında bi forum) adamlar aşmış artık gm lerin kosp diye bir program yapıp sattıklarını idda ediyolar (böyle bir program olduğunu biliyordum fakat adamlar gm den satın aldığını söylüolar) eğer o gm i bulup parayla sende bu programı satın alırsan 2 hafta içinde 60 ta olursun parada kasarsın

Ama emin ol böyle bir oyunu 2 hafta içindede bırakırsın. sen kullanmazsın ben kullanmam o kullanmaz ama kullanan dolu insan var gece girebilme şansın varsa goblinlere ash ve dts lere git bi bak derim. bu gm lerde bu para sevdası oldukça ve bu oyunda bu kadar bug oldukça 1 aydan sonra sadece seni sinir ettiği için oynucaksın bu oyunu

Haksız rekabete hayır diyor ve -8 diyorum :D[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

adam 300milyon exp kaybetse ne olcak bug düzelmedikçe gidip bi char açıp yine nova atıcak gidicek goblinlere yarım saat içinde 30 tekrar başlıcak cz ye gitmeye fln filan
çooooooooook saçma bug ı kaldırmadıktan sonra böyle bişi (lvl kasmış olanlara olan oluo yine (devrik gibi anlarsınız işte :D)[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...