Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 lvl hayaliyle

Noth1ng

Öne çıkan mesajlar

ewet ben hep 60lvl bir char hayaliyle yaşamış bir insanım ve hiç char kasamadım hep hayalim pk kesmekti ve bug sayesinde gerçekleşti

[spo1=hayal artık gerçek] http://img340.imageshack.us/img340/8128/20059261714553rx.jpg[/spo]

ama artık bugsuz kendi emeğimle adam kesmek istyorum ama ne açıcaımı bilmiyorum :( ewt sizce ne açıyım (warriormu,priestmi,roquemi,magemi demicem mage kasmam :))[signature][hline]Sakın Tıklama

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer char kasmak istiyosan git evine netini al düzgün bi sandalyemi alıcaksın koltukmu alıcaksın artık senin seçimin yapıştır poponu koltuga al bi tane hizmetçi 4 haftada 60 olursun Garanti 60 char kasma yolu budur[signature][hline]Nick:RiveriaS
nation:Karus
Np:1xxxx
lvl: 6x
Server: DieZzzZ
Char Durumu:Admin Saolsun Şifremi Deiştirdi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 27 Eylül 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
yedim bea
ölmeden mutlaka 60lvl olmam lazım :)

bende sana bi anımı anlatayım
yaklaşık 7 veya 8 ay önce bi char açtım 6 ay gibi bir sürede ben bunu 55 yaptım fakat 60 olmayı kafaya taktım başladım kasmaya 2 haftada 60 oldum ilk novamı atıodum fln (glacier)
harpy lere gidiyorum goblinlere gidiyorum fln derken lvl 61 oldu dedim bu oyun hep bölemi olucak (arasıra cz yapıodum)
dedim cz ye gidip np kasıcam ve listeye giricem
başladım cz ye gitmeye ben 100 kasıyorum herif gelio tek vuruş cırt 50 np gidio cz de ks olmaz tabi ben dayanıp atıp novayı 2 kişi çat asasin gelio tek vuruş yine yerdeyim dedim bu böyle kasılmaz dedim silah lazım lycaon başladım para kasmaya geceler gündüzleri gündüzler geceleri kovaladı ve lycaon aldım artık herşey hazır dedim gittim cz ye asasin geldi cırt çizdi gitti (sıralamaya girdim n00b zannetme)
biraz daha item lazım dedim gidip kasayım gittim birde baktım adamlar aşmış bi lycaon yapana kadar adamlar iron beltler +7 lycaon stafflar kopmuş gidio
hemen kasmak lazım ama birde baktım gm ler para ile item satıolar
KE ye geçtik inşallah buglar düzelir dedik dahada beteri çıktı millet +4iron belt kullanıo en app si 3 tane nova sallıo
kendi kendime dedim ya sende gidip dupe yapıcan skill bug kullanıcan yada bırakıcan
bırakmayı tercih ettim (canım sıkılıomu ? sıkılıo ama gidipte kendimi stres yapmıyorum oyunda)
sonuç = mutluyum[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya

[Bu mesaj LamicimiYok tarafından 27 Eylül 2005 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...