Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth - Ghost Reveries

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Ya albümü halen indirebilmiş değilim çünkü kendi pc'mde değilim. Merak ettiğim şu 1 ay öncesinden albüm ortaya çıkıyor (emule, dc++ vs. vasıtasıyla) ve herkes indirip dinleyebiliyor fakat neden 1 ay daha bekletiyorlar? Acaba tam anlamıyla profosyonel kayıt olup hiçbir değişiklik yapılmayacak orjinal albümleri mi bu? Yoksa kayıt çalışmaları sırasında çıkan bir cd den nete yayılmış mp3ler toplulugu mu bu? Yani bence albümün çıkmasını bekleyip müzik marketlerden satın alalım çünkü ben çıkacak olan albümlerinin tam tamına bu olduguna inanmıyorum. 1 ay boşuna beklemezler efekt verirler falan değil mi?[signature][hline]These open doors...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu albüm de hep 1 ay önceden nete düşen diğer albümler gibi, dergilere incelemesi icin 1 ay onceden gonderilen promonun zıpır bir dergi yazarı tarafından rip edilmesiyle nete düşüyor. Hatta artık çoğu grup promolara sample lar ekliyor (şarkının ortasında durup "you're listening the song blabla from the promo for blabla's forthcoming album named blabla" gibisinden)[signature][hline]Live In Flames..
Sosyal ağlarda paylaş

Nolur bana link verin en süper bikac sarkiyi veya albümü indirebilecegim birsey
basliktakiler ölmüs[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress
Head, 27 Temmuz 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
"orospu kırmızı"
"ben senin beni şikayet etme ihtimalini sevdim."
"nietzche ve çocuk kestiğinde" gibi.

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 03 Ağustos 2005 11:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aa kaldırmışlar ya...
Torrent kullanarak indirin...
Google a "BitComet" yazın programı indirin.
Sonra www.thepiratebay.org 'a girin Ghost Reveries yazın
o size .torrent uzantılı ortalama 10-50 k bi dosya verecek
BitTorrent kurulumu bitince bunu çalıştırın inmeye başlar...[signature][hline]We're Opeth from Stockholm-Sweden..
Sosyal ağlarda paylaş

Opeth 'in en derin albümlerinden biri olmuş bence. Anlaşılması zor, Opeth'in kendi tarzı hakim yine. Death metal 'den çok progressive bir yapıya sahip şarkılar. Hem de bayağı bir progressive olmuş.

Albümde özellikle Beneath the Mire 'ın başını çok sevdim. Atonement'daki gitar da müthiş. Hours of Wealth 'deki Jazz havası iyice hissediliyor. Reverie/Harlequin Forest 'ın girişi de etkileyici. The Grand Conjuration hakkında birşey demiyorum zaten, anlayamadım bile o şarkıyı, fazla derin bir şarkı...

Mikael yine sesini konuşturmuş. Brutal ve Clean vokalleri bu kadar dengeli olarak yapabilen başkasını tanımıyorum ben açıkçası.

30 Ağustos'ta bana büyük bir doğumgünü hediyesi olacak Ghost Reveries (29'unda doğumgünüm, ama olsn 1 günden bşi olmaz).

Ufak bir dipnot: Albümün adının Ghost Reveries olmasının nedeni; grup üyelerinin stüdyoda kayıt sırasında hayalet görmeleriymiş.[signature][hline]Let the metal reign!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...