Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth - Ghost Reveries

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

opeth her nekadar çok çok ii bi grup olsada ben aşmış bi album beklemiodum çünkü son zmanlarda nerdeyse tüm gruplar bi gariip oldu piyasaya fln mı uyuolar anlamıorum. O yüzden opeth bile olsa ortalama bi album bekledim. Beklediimden çok ii çıktı beni çok tatmin etti o yüzden mutluyum huzurluyum :)[signature][hline]Ucanadamla msn sohbeti:
boğaç (seçilmiş kişi):
kadın olmak ister miydin
Lexius || Alkoliğim ben...:
hastır lan

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 27 Temmuz 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
valla ben utandım şahsen ama yine de bakın bakalım ne demişim:

said:
Solonor, 25 Haziran 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
beyenmedim. rezil dememek için kendimi zor tutuorum, çünkü biliorum opeth bu sonradan alışıcam. :D

mikael rules. pop yapsa dinlerim. =)
Şu kadarını söyleyeyim..

O ses İzmir'e gelse enstrman olmadan sadece şarkı söylese bile birkaç şarkısı için 50-60 milyonu rahat gözden çıkartabilirim.[signature][hline]We're Opeth from Stockholm-Sweden..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 29 Temmuz 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
yanlız opethin ultimatemetal daki forumu kapatılmış gördünüz mü?

heralde bu albüm leak inden sonra böyle bişey yaptılar.
of offf.mis gibi forumdu umarım başka bi yere açarlar bi forum.

evet ondan kapanmıs sanırım nevermore forumuna akmıstı opethtekiler=)
açılır umarım bende beğeniyodum[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

bi opeth hastasi olarak objektif yorumlamaya calisiyim;

ilk olarak clean vokalleri hic begenmedim, mikael'in o nefis sesine efekt hic yakismamis, her parcada yok tabii ama ghost of perdition'da asiri belli oluyor.

sonra 4. yani tam ortadaki parca "atonement" cok bastan savma olmus, ilk 3 parcayla sisen kafayi dagitip albumun gerisini de dinletebilmek icin konmus gibi geldi fakat kafa dagitamiyor cok basarisiz bi parca bence.

onun disinda gayet guzel bi album, opeth osursa dinlerim, orasi da ayri.[signature][hline]Saeros, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
harbi, almanlar danimarkalılar filan bi başlıyolar, ih möhte şiş köfte diye, "english please" demekten dil kalmıyo.

[Bu mesaj thanatos tarafından 29 Temmuz 2005 03:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ghost of perditiondaki en son riffe hayran kaldım.
.2:30 civarında çaldıkları akustik rifi şarkı sonunda distorted çalmışlar ghost ta .forest of octoberda ise 1. dakkadaki distorted riffi en sonda akustik çalıyorlardı.sanırım hakkaten bi eskiye dönüş var :) gerçi daha fazla parça dinlemedim albümün çıkmasını bekliyorum ben =)[signature][hline]Demon Of The Fall...
Sosyal ağlarda paylaş

üşendim okumaya ya ne zaman çıkıyo bu albüm piyasayA?[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...