Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ferentus Pati Team!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

adama bak ben cape buldum diye sevinirken screen almış. Rezil olacaz patiye. Allah'a şükür lvl atlayınca sevinç çığlıkları atarken yada ll atlamadan önce küfür ederken çekmemiş :P (Bu arada ben upskirt geyiğini yazarım diye tehdit ediyordum adam kendi koymuş resimleri :P)[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaVena, 25 Eylül 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
Ardeth level 25-35 olsa çok zevkli olucak ama .. lvl 15 20 falanken pek fazla zevk alamiosun :( ..

Ya level 10da kaldım bu ne işkence yeter dedim hehe hiç birşey yapamıyorsun zaten 10da dediğin gibi adam gibi her eşya, yaratık o seviyeler için.
Sosyal ağlarda paylaş

okçuda büyücüde anormal güçlü geldi. en azından summoner çok zayıf :|[signature][hline]Yıldızlarla süslenmiş kalın siyah göğü üzerimize aldık. İki küçük parıltıya baktık ısınmak için. Etrafımıza kalın surlar bulduk. Sonra duygu denilen o garip şeyde kaybolduk...
Sosyal ağlarda paylaş

çoook dandik bişeye benziyo...indirmeye bile gerek duymadım[signature][hline]Eğer yahudi Marksizm ile bir zafer kazanırsa başına giyeceği taç insanlığın cenaze tacı olacaktır.İşte o zaman dünya, milyonlarca yıl önce olduğu gibi boşlukta üzerinde bir tek insan kalmadan dönecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

4 gun oyuna herturlu sansı verdıkten sonra az once unınstall eden bırı olarak :

* avantajları *

-merchanery sıstemı , kıralayabıldıgınız healer,archer,knıght tarzı adamlar var guzel oluyo yardımcılar
-combo sıstemı , x buyunuz var y buyunuz var ve bu 2 sının bır combosu var ,x buyusunu atarken sol shıft e basılı tutuyorsunuz 2. buyuyu daha hızlı atıyor + bellı bır mıktarda bonus verıyor
-lag lug sistem problemlerı yok karakter modellemelerı basarılı
-kısmen farklı bır craftıng sıstemı ,pvp sadece pvp arenalarda yapılıyor harıcınde yok ...

*dezavantajları *

-class lar tamamen dengesız mage ve archer cok guclu digerleri asırı zayıf
-ranged olan hersey guclu dusmanlar dahıl melee olanları hersekılde halledıyosunuz
-oyun tamamlanmaktan cok uzak , questler yok sınıfların ve ırkların yarısı acılmamıs pek çok skill çalışmıyor mob sayısı az...

devamını yazacaktım ama vazgectım ...
su haliyle kısaca 20/100 lük bir oyun dl ye değmez ...
sıft birsürü pati var diye indirdim oynadım ama yok dostum yok hele hele wow la falan kıyaslayınca "w" nın 1/3 u bıle olamaz ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...