Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupeciler mi suçlu GM lermi ?

diavolo

Öne çıkan mesajlar

bazı insanlar vardır karaktersiz her türü kötülüğü dupeyi hacki vs.vs yapar ancak ve ancak burda banlana çoğu kişi hatasını anlamıştır. ve ztn kötü insanlar değildir sadece uygun oratamı bulup uyguladıkları için suçludurlar........daha önceki topicte dediğim gibi KE geldikten sonra GM'ler bilerek illegal oalrak save almadı ve hatanın çoğu GM'lerdedir..bu ortamı hazırlayan onlardır ancak sonrada utanmadan paso siliyolar..8 aydır emekle adam kasmış pre almış paso para ödemiş ancak ve ancak sonunda emek boşa gitmiş havaya uçmuş paralar...anlayan beni anlar suç aslında GM'lerde...ve burdaki banlanan insanları durmadan suçlayıp durmayın...bir gün sizde maradondna dupe item satın alıp ertesi gün banlanabilrisiniz bunu asla unutmayın
--------------------------------------------------------------------------------[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 25 Eylül 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
said:
kamikaze, 25 Eylül 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
beyler mantık su parası olan konusuyo.gm llere dolarları veririsen.herseye hakım olursun.100$ lara gm satın alıyosun.işte oyunda da para,gerecek hayattada para olay bu.adalar türkleri sallamıyo bile elimizden hiç birsey gelmez:( gene ezilmeye devam edicez...

Tüm dünyada bu böle.. Zaten iyi bir laf vardır : Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!___ Ama buna en azında burda bu sanal ortamda dur demeliyiz... Kimseyi galyana getirmeye çalışmıyorum ama bunu yapmaya çalışanlarada ayak bağı olmayın lütfen__

türkü türken başka beceren yok bence ne varsa bizde war bi keresinde bi itemin 3 tane sıfırını eksik koydum adam hemen aldı
eyvah falan dedim türkçe istedim adamdan geri verirmisin die adam yabancı çıktı ingilzce anlattık derdimizi adam tereddütsüz geri verdi türkün biri olsa adam bide üstüne dalga geçer kimse türkleri savunmasın ne varsa bizde war
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 25 Eylül 2005 14:23 tarihinde demiş ki:
Herkez gmlere dolar vermek diyorda hayatımda böyle birşeye tanık olmadım..İspatlayın dersem burda bir kişi bile ispatlayamaz.Boş adamın biri ortaya birşey atmış herkez tutturmuş gidiyor..Kanıtlayamıcağınıuz şeyler için konuşmayın komik duruma düşüyorsunuz.

arestides-mod-ceasar. bu 3lunun neler yaptıgını bilmeyen yok sanırım. msn den konuslanlar bile forumlara pass lendi. sanırım sen sadece paticikte takılı kalmıssın en azından oyunun tartısıldıgı yabancı forumlarıda dolas orada goreceksin aradıgın kanıtları. morax (eski beramus GM i) foruma resimleri koymus idi diez de archmage statlar full lvl 62,9x bide bangaleste birine western union ile yolladıgı 1000$ kopyasını adresleri ile beraber yazmıs idi. bangalesteki yollana adam arestides yada gm adı ile said. daha da acık kanıt gerekmiyor sanırım.
P.S: eger o fotoları bulursam buraya koyacagım.
edit: dupe oyun acıgıdır buna yapanları savunmak yersiz ama sunuda dusenelim bu acıgı verenler kimler. w00t yazmıs gm ile ilgili bildiklerini aynen katılıyorum eger gm e sahip bi clanda isen sırtın yere gelmez. diez de ilk full +9 set ile raptor +9 kullanan lord_odes_k idi. bu adam banlandıgı sırada blood un asisti tasKER de banlandı illegal item ve dupe yapmaktan sonra devile ( blood baskanı ) gm olunca charını geri actı. su anda oyunda :mee adlı bi mage. gm isterse bu olayı bitirir wow gibi saglam dupe hile olmayan bi oyun yapar ama sanırım o kadar kapasite yok. cunki neresinden tutarsan elinde kalıyor. adamlar oyunun sitesini bile eski surum SQL kullanarak yapmıslar ve bunuda oyuna uyarlarsan istedigin atı oynatırsın ama bir gun ama sınırsız...

[Bu mesaj nui2din tarafından 25 Eylül 2005 23:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu oyunda dönen herşeyden gm lerin ve tol adminlerin haberi var millete kosp kasahu satan gmler diilmi empıre olmadan bi kaç gün önce ko hatırası olarak millete +9 raptor dağıttılar ben yeni diilim tam 1,5 sene oldu oynuyorum ma inanın sırf bu olaylar yüzünden bırakmayı düşünüyorum adam parayla edit char satın alıyo bakıyosunuz 1 zaat önce civ civ oln farrıor master olmuş ve olmıycak bişiy 62 lvlde canı 7,5k civarı hemde bufsız hadi kesin bakalım kesebilirseniz parayla böle charlar edıtlenip satılıyo oynanırmı artık bu oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...