Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara

Bloodless

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar mutlaka sigara icenlerimiz vardır. Neden ve ne icin kendilerini zehirliyorlar anlayamıyorum. Eger sigara icince karizma oluyo , Cevre toplamak , Arkadas grubununa girmek vs.
gerceklesiyorsa bunun sonunu dusunmuyorlarlar mi ? bilemiyorum fakat... Bunlar benim dusuncelerim lutfen saygı gostermeye calısın.[hline]I am : ߣøøµ£€€§
Icq Uin : 162015742 | W€b : Ultima Online
Sosyal ağlarda paylaş

2 gun ic onyargısız anlarsın nie ictiimi
ayrıca aazları kokuyo demişin yemek yiipte haywan gibi dolaşanlardan aazları laam kokusu salgılıanlardan daa az rahatsız edici bi koku yaydıı kesin
sigara guseldir icen icmeli ama antisigaracılarda her zmn takılmalıdır ortamlarda boygostermelidir şimdi olduu gibi
benim gibi malolarda sigarayı sawunmalıdırlar:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim Bu bizim tercihimiz...

Ben nasıl başladım , Boşlukta hisedince kendini bişeye tutunman gerekir sigara en kolayıydı .

Severek içiyorum

Ayrıca insanlar mazoşisttir yani kendine zarar vermeyi severler buda bi neden

Sigara içmeyenlerde ya tırnak yiyolardır yada baska turde şeyler yapıorlardır[hline]Wake Me Up Before you GO-GO / WHAM!

Sosyal ağlarda paylaş

evet katılıorum, sigarayla bişi olmuyo, hiç içmedim, içmemde
kız arkadaşım vardı, kız paso içiodu, nie içiosun cwp yok,o sanioki benim yanımda içince daha bi olgun gözükücek (yaş 19) nebiliyim bi karizma hava oluo sanıo (ben kendi kız arkımla ilgili konuşuorum, kimseyle uraşcak halim yok bu saatte hehe) neyse işte abi, sigara felaket bişi, yani bak burda bikaç topic var kızla ayrıldım sabahtan beri 1 paket bitti die, ne alaka yaw, sen içince geri dönüomu, sıkıntın mı alıo sanıosun, yani nasıl alabilrik, hadi ot çeksen nese uçar gidersin, ama sigara ne alaka yawffff[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkor, 22 July 2003 02:05 tarihinde demiş ki:
Kardeşim Bu bizim tercihimiz...

Ben nasıl başladım , Boşlukta hisedince kendini bişeye tutunman gerekir sigara en kolayıydı .

Severek içiyorum

Ayrıca insanlar mazoşisttir yani kendine zarar vermeyi severler buda bi neden

Sigara içmeyenlerde ya tırnak yiyolardır yada baska turde şeyler yapıorlardır[hline]Wake Me Up Before you GO-GO / WHAM!

ooh arkandayım kardeşim
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatınızda yapmadığınız bir şeyi bilemezsiniz

Her insanın karakteri aynı deildir

Cahil olup içen var

İhtiyacı olup içen var

Ben öss den önce başladım öncede başlıya bilirdim

Ayrıca sigara sinirleri yatıştırır

Ben walla memnunum

Sağlığımı bozsada herşey vücutta bitmiyo bu işin ruh sağlığı var valla içmeseydim sinir hastası ola bilirdim

Genelde olayları içeme atarım

Ayrıca insanları yargılamadan önce onların ne oldukların nasıl bir hayat yaşadıklarını bilmek lazım

Burda kimseyi suclayamayız

ancak tartısa biliriz başka arkadaşları bilgilendirmek için[hline]Wake Me Up Before you GO-GO / WHAM!

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim serviste 15 yaşındaki kız sigara içiodu dumandan günde 1 paket içmiş etkisi yaptı bende günlerce öksürdüm be
Nasıl içiosunuz su mereti be leş gibi duman :) ve sigara içmiş gibide oldum o ortamda biraz daha dursa idim sigaraya başlamam an meselesiydi
Kızın içtiği sigaranın 3de 2 sini ben içiyormuşum öle bi ortamda
Hiçde sevmedim sölim[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 22 July 2003 02:14 tarihinde demiş ki:
ayrıca dragonmax öyle diyosun da sanki ot bakkalda satılan bişi[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

etrafına bakınsan aslında öyle olduunu gorursun:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ağızın leş gibi koktuğuna inanmıyorum.
Kişinin diş fırçalama alışkanlığı yoktur,faranjit yada laranjit gibi bi hastalığı vardır,vs. vs. ama yanlış şeyler söylüyosun.

Ortam felan değildir çoğu adam gibi sigara içenin başlaması.
Çok işler yapan adamların çoğu da içer sigara.
Örnek:Mustafa Kemal Atatürk,Küba Devrimcisi Ernesto Guevara,Ahmed Arif vs. vs.
Yalnızlık.
Her zaman yanında olan bir dost olur kimi zaman sigara.
İçi beni yakar,dışı etrafımı.

Önyargılı konuşmayın derim.
Sigaradan ölmek güzeldir gene de.[hline] Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword
WhiteOne
[Army of Freedom]

Her şey Moonglow içindi..

Denizde kum,bende takma ad :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkor, 22 July 2003 02:14 tarihinde demiş ki:

Ben walla memnunum

akciğer kanserinsen öldüğünde baban, annen, kardeşlerin, çocukların, karın yada kocanda memnun olacakmı?

sıgarayı bulana ve yayan herkese, başka birisinin içnmesini sağlayan herkese hergün lanet okuyorum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 22 July 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
sıgarayı bulana ve yayan herkese, başka birisinin içnmesini sağlayan herkese hergün lanet okuyorum

ayni du$unuyoruz Ra_d :)[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 22 July 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
said:
Malkor, 22 July 2003 02:14 tarihinde demiş ki:

Ben walla memnunum

akciğer kanserinsen öldüğünde baban, annen, kardeşlerin, çocukların, karın yada kocanda memnun olacakmı?

sıgarayı bulana ve yayan herkese, başka birisinin içnmesini sağlayan herkese hergün lanet okuyorum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

Ben orda sigara için demedim Ben memunum dedim

Kelimeler üstünde oynamayalım

Ayrıca herkes kendi hayatından sorumludur vede hayatını kendi belirler

Ben ölürüm ama unutulur yaşananlar önemlidir

Bir şekilde ölücez ve yaşadığımız ülke türkiye Bir gün balkona çıkarsın serseri kurşun gelir girer beynine

Hayatı kontrol edemeyiz bakarsın bir gün sigara içmeyen biri akciğer kanserinden gitmiş

Herşeyin olabileciği bir memleket ve sigara[hline]Wake Me Up Before you GO-GO / WHAM!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...