Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YAW NOLUR ŞU %10 OLAYINI SÖLEYİN

yedibeni

Öne çıkan mesajlar

MRB
OYUNA GİRERKEN LOADING INFORMATION DA %10'DA TAKILIYO... BAŞA BİLGİSAYARDA AÇIYO ...KENDİ BİLİMDE AÇMIYO... KENDİ BİLİMDE YENİ CHAR AÇTIM ONA DA GİRİYO.. TEMP DOSYASINI SİLDİM... FİREWALL U KALDIRDIM... YOK YOK.. BELKİ 10 KERE YENİDEN KURDUM YOK.. NEDİR BUNUN ÇARESİ ?? VARSA TABİİ .. LÜTFEN İLGİLENSİN BİRİ.. SAOLUN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yedibeni, 26 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
MRB
OYUNA GİRERKEN LOADING INFORMATION DA %10'DA TAKILIYO... BAŞA BİLGİSAYARDA AÇIYO ...KENDİ BİLİMDE AÇMIYO... KENDİ BİLİMDE YENİ CHAR AÇTIM ONA DA GİRİYO.. TEMP DOSYASINI SİLDİM... FİREWALL U KALDIRDIM... YOK YOK.. BELKİ 10 KERE YENİDEN KURDUM YOK.. NEDİR BUNUN ÇARESİ ?? VARSA TABİİ .. LÜTFEN İLGİLENSİN BİRİ.. SAOLUN

Bak şimdi iki nedeni var bence sanırım sen xp kullanıyorsun güvenlik duvarı engelliyor gibi önce onun ayarına bir bak derim sonrada konun sayfasında sağ tarafta

If you are running Windows XP SP2, you may experience some problems while launching Knight. Click here to troubleshoot this issue.

bold olan yeri bul ayarı yap birde orda server.ini dosyası var onu dene eğer olmazsa son çare makinana format at yeniden işletim sistemini yükle umarım yardımcı olmuşumdur
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel arkadaşım.
Yeni üye olduğun için kuralları sanırım tam olarak bilmiyorsun.

2 başlık aşağıda "loading information % 10 da takılırsa" adında bir başlık var. Bu mesajını oraya yazabilirdin. Böylece cevaplar bölünmemiş olur ve senden sonra bu konuda yardım arayanların çözüme ulaşmaları daha kolay olurdu.

Lütfen bu konuya biraz daha dikkat et.[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space

ReDDoG, 24 Eylül 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
bu arada ben ark a striptiz yaparak soyundum.
arkadaşta ztn ben açtıımdan beri boxerla oturuodu.ama ben sadece üstümdeki tshirt ü çıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...