Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Premium

Undertaker_

Öne çıkan mesajlar

paypal yöntemini anlatamanı istesem biraz bende almayı düşünüyorum ama paypal tavsiye ettiler hiç yöntem anlatmadılar nasil yapılır bu iş ? yardımcı olursan çok sevinirim bide bu paypal'ın puan alim sonra premium aldiğini söylendi böyle bişi var premium aldiğin puan,item falam geliyo paypal ile gene oluyormu bunlar ?[signature][hline]Aşık Olmaz Güzel Şey Ama Her Aşkın Sonunda Kalbim Ağrıyo!
Sosyal ağlarda paylaş

www.paypal.com a girip üye oluyorsun. kredi kartını ekliyorsun. daha sonra oyuna girip premium alma esnasında paypalı seçiyorsun. yani oldukça basit bir işlem. yanlız unutulmaması gereken tek şey, paypal üyeliğini aktif hale getirmek için mail adresine yollanan linke tıklamak ve aktivasyonu gerçekleştirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzzzzzzzz, 25 Eylül 2005 05:59 tarihinde demiş ki:
www.paypal.com a girip üye oluyorsun. kredi kartını ekliyorsun. daha sonra oyuna girip premium alma esnasında paypalı seçiyorsun. yani oldukça basit bir işlem. yanlız unutulmaması gereken tek şey, paypal üyeliğini aktif hale getirmek için mail adresine yollanan linke tıklamak ve aktivasyonu gerçekleştirmek.

peki paypal acc acildiktan sonra orda current account walue 0 olarak gozukuyor.Burada actiginiz acc ye bir para aktarimi yapip da sonradan alma soz konusu degil dogru mu?[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 24 Eylül 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
Aynı konudan devam edeyim. Suanda bende P harfi yok. Yani paybalı kullanarak üyeliğimi yenileyemiyorum. Bu işi sitesindende yapamıyorum. Var lan knight cashlerimi Kullanmak istesemde kullanamıyorum cünkü P harfi yok. Ne yapmalıyım?
[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...