Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nasıl upgrade yapılır?

inxile

Öne çıkan mesajlar

inventory boşaltılır. 28 kutucuk vardır bunlardan 27 tanesine +8 yapılmak istenen item alınır(bu taktik low class itemlar için bu yüzden moradondaki npc lerde istediğiniz itemın +1 upg bulabilirsiniz) şimdi 27 kutucuk o itemla doludur mesela wizard +1 staff. diğer kalan son kutuya 110 (110 işte istersen daha fazla al istersen daha az farketmez çümkü bazıları yanıcak) tane low upgrade scroll alınır. ilk önce bütün +1ler +2 yapılır. bakın bi itemı direk basmıyoruz hepsini +2 yapıyoruz önce. sonra hepsini +3 yapın. buraya kadar hiç bi item yanmamıştır. şimdi hepsini +4 yapın bi kaç tanesi yanabilir. şimdi hepsini +5 yapın. yine bi kaç tanesi yanmış olabilir. hepsi +5 ken kalan item sayısı kadar elemental scroll alın(yada hp,str... ne basmak istiosanız). bunlarıda basınca elinizde +5 ve bonus özellikli silahlarınız olucak.yine low elemental basıyoruz ve bu elemental (vs..) scrolları basarken yakma şansınız yok gibi bişi. şimdi +5 leri +6 yapın. artık elinizde 5-10 tane +6 ve bonuslu item var. burda sonrası yine size kalmış isterseniz +7 deneyin bi tanesi kesin oluyor (bende oluo :) ) eğer +8 yapmak istiosanız bi sürü +7 yapın ve onlara bus basın. ben böyle bi taktik kullanıyorum işe yarıyor. eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu. ha tabi biraz uzun sürüo ve sıkıcı ama en azında para kazanıosunuz ve legal bi şekilde. dupe yapıp kazanmak belki daha hızlı ama ne gerek var charınızı banlatmaya di mi?

son bi şey bunu LOW itemlarla deneyin. tabi middle lada denersiniz ama maliyet yükselir :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
inxile, 24 Eylül 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
inventory boşaltılır. 28 kutucuk vardır bunlardan 27 tanesine +8 yapılmak istenen item alınır(bu taktik low class itemlar için bu yüzden moradondaki npc lerde istediğiniz itemın +1 upg bulabilirsiniz) şimdi 27 kutucuk o itemla doludur mesela wizard +1 staff. diğer kalan son kutuya 110 (110 işte istersen daha fazla al istersen daha az farketmez çümkü bazıları yanıcak) tane low upgrade scroll alınır. ilk önce bütün +1ler +2 yapılır. bakın bi itemı direk basmıyoruz hepsini +2 yapıyoruz önce. sonra hepsini +3 yapın. buraya kadar hiç bi item yanmamıştır. şimdi hepsini +4 yapın bi kaç tanesi yanabilir. şimdi hepsini +5 yapın. yine bi kaç tanesi yanmış olabilir. hepsi +5 ken kalan item sayısı kadar elemental scroll alın(yada hp,str... ne basmak istiosanız). bunlarıda basınca elinizde +5 ve bonus özellikli silahlarınız olucak.yine low elemental basıyoruz ve bu elemental (vs..) scrolları basarken yakma şansınız yok gibi bişi. şimdi +5 leri +6 yapın. artık elinizde 5-10 tane +6 ve bonuslu item var. burda sonrası yine size kalmış isterseniz +7 deneyin bi tanesi kesin oluyor (bende oluo :) ) eğer +8 yapmak istiosanız bi sürü +7 yapın ve onlara bus basın. ben böyle bi taktik kullanıyorum işe yarıyor. eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu. ha tabi biraz uzun sürüo ve sıkıcı ama en azında para kazanıosunuz ve legal bi şekilde. dupe yapıp kazanmak belki daha hızlı ama ne gerek var charınızı banlatmaya di mi?

son bi şey bunu LOW itemlarla deneyin. tabi middle lada denersiniz ama maliyet yükselir :)

ne dion lem :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben low class itemleri 11 k lık upgr. scrolla +7 ye kadar getiriyorum bu taktigi bende yapıyorum bütün armorları +3 e kadar getiriyom sonra hepsini +4 yapıyom aynı şey +5 yine aynı +6 ve +7 yide low class item upgr. scrolla basıyorum genelde 6,7 tane +7 yapıyorum benim paper mage in itemleri şu an 1 tane +8/15 hp yaptım onuda 100 klık upg. scrolla bastım :) gerisi +7/12 hp bu taktik işe yarıyo bilginize :)[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 6x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

hehe eet su bus basma disinda cogu dogru bence ..ben 7 den 8 e de low scroll lardan bastim 20 tane de 1 i oluyo :)
olanida 40 m den satiyon rahat

ayrica cok riskli eet de :) harciyagin para en fazla 5 m :)
8k staff 11k scroll. 30 tane staff denesen ne olcak ..

bence bu upgrade isininde boku cikti.ol paper mage battle priest ust basi diz +8/15 lerle ohh mis.sadece rare itemlara para ver
benim gibi rouge kasiyosan chitin +7 bile 140-150 m :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 24 Eylül 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
ben low class itemleri 11 k lık upgr. scrolla +7 ye kadar getiriyorum bu taktigi bende yapıyorum bütün armorları +3 e kadar getiriyom sonra hepsini +4 yapıyom aynı şey +5 yine aynı +6 ve +7 yide low class item upgr. scrolla basıyorum genelde 6,7 tane +7 yapıyorum benim paper mage in itemleri şu an 1 tane +8/15 hp yaptım onuda 100 klık upg. scrolla bastım :) gerisi +7/12 hp bu taktik işe yarıyo bilginize :)

pff sadece marketten 2tane al ve kafayı kullan :P 2tanesinden birini +8 yapıyorsun..[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar bence de şans işi şöyle ki;

benim int 110 o yüzden +8 bir aclhemy yapayım dedim,
ke den önce ve bir ton metod denedim ancak trinalı bastığımda bile yandı. Bir ton param gitti.
Sonra ke gelince 5 tane alchemy staff aldım 30 tane 11000 lik upgrade scroll 5 tane 110000 lik upgrade scroll 5 tane 16000 lik elemental scroll 1 tane de dispell aldım.
ben sıra ile upgrade edenlerdenim, yani önce 1 ini deneyip yanarsa diğerine geçiyorum.
Şöyle yaptım önce hep elemental bastım(hiç birinde de yanmadı!!!) daha sonra sırayla +7 olana kadar 11000 lik upgrade scroll u bastım iki tanesi +7 olamadan yandı sonra da bu +7 lere 110000 lik upgrade scroll u bastım yine iki tanesi yandı ama biri +8 oldu ona da dispell i bastım.Sonuç +8 flame staff kullanıyorum.
Bunu şunun için yazdım konuyu açan arkadaşın metodu çoook masraflı bu bana 2 815 000 e maloldu. Tabi insan hem seviniyor hem de önce bastığı buslara trinalara yanıyor ama neyse sonuçta tam bana uygun bir +8 im var.
NOT 1 : bu metodla +8 wizard yapmayı da denedim aynı sistemi ancak 3. tekrarda sonuca ulaştım. sanırım paper magelerin yoğun talebi nedeniyle serverda +8 wizard çok bu da başarı şansını olumsuz etkiliyor.
NOT 2:yine bu metodla bir tane daha 8+ wizard yaptım +9 deneyim dedim bir trina ve bus la bastım YANDI. Tabii bir daha cesaret edemedim:))))
DÜZELTME: Arkadaşlar tüm bunları yaparken premium hesabım vardı. Bazıları etkilediğini söylüyor ama bence çok da etkilemiyor çünkü daha önce yani ko zamanında yaktığımda da premium hesabım vardı.[signature][hline]İ S T A R İ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lexius, 24 Eylül 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
yaw kardeş ben sword breaker a basmak istesem g.tümde patlar bu ?

patlamaz çünkü o da low item. dediğim taktikle 27 tane sb den ortalama 4 tane 6/60 bi tane de 7/70 elde ediyorum.

said:
dominik, 24 Eylül 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
hehe eet su bus basma disinda cogu dogru bence ..ben 7 den 8 e de low scroll lardan bastim 20 tane de 1 i oluyo :)
olanida 40 m den satiyon rahat

normallede basabilirsin ama 20 de 1 sonuçta. bus ile daha fazla +8 oluyor diye bus yazdım.

said:
blackdeer, 24 Eylül 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bu taktiğe hiç gerek yok bp priest armorlarda deniyorum +8 yapmayı 12 tane sinden 5 tane +7 yapıyorum biriktirdim onlarıda 15 tane +7im oldu bastım hepsini bus la
sonuç koca bir sıfır :D o yüzden upgrade şans işi

buna diyecek bişeyim yok yani harbi şanssızmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...