Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birakma beni haydar...

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar.. hamsterimi tatil dolayisiyla babama emanet etmistim.
babam dün haydar'in dudaginin ya da boynunun kenarinda bir siskinlik oldugunu farketmis. sanirim beze gibi birsey . bugün veterinere götürecekmis.
kanser falan mi acaba =( nedir bu ?
bir fikri olan var mi....?
ve gecer mi ?
acaip üzülüyorum ya...
o minicik sey insana nasil huzur veriyo... giderse cok üzülücem =(
ömürlerinin kisa oldugunu zaten biliyorum ama... pff[signature][hline]
lylide..
Sosyal ağlarda paylaş

umarım kötü bişey değildir. biliyorum o acıyı ve hiçbişey yapamamanın ne kadar kötü bişey olduğunu.
işallah kanser falan değildir gerçi ben hiç duymadım hamsterların kanser olduğunu...
:([signature][hline]Dikkatli sev beni canımı acıtabilirsin,
Dikkatli acıt canımı seni sevebilirim...

-yorum yapmadan önce tanı!-
Sosyal ağlarda paylaş

ya yedigi birseyden olmasi imkansiz gibi neredeyse.
yemleri ayni zaten hep .. onun disinda da marul ve elma veriyordum arada.
ki babam naapti onu bilmiyorum. peh insallah gidip hayvana ev yemegi falan vermemistir heh.[signature][hline]
lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 19 Eylül 2005 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya dadiğim gibi benim paristede bi ara bi şişlik oldu ağzının sol tarafında sora tüyleri döküldü azcık bida baktımki yara olmuş böle sürtünürken sivri bi yere gelmiş sanırım kesmiş belki öle bişie olabilir takma kafana ama en iyisi hemen veteriner[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım uzulecek bır durum yok
hamsterler ağzlarında bırıktırdıklerı yemlerı kendı yaptıkları yuvalarına tasır ve depolarlar.
baban bunu bılmıyorsa ağzında olusan sıslıği bır hastalıktan dolayı olduğunu sanmıstır.tabı kesın böyledır dıyemeyız patolojık bır bozuklukta olabılır.devam ederse bır veterınere goturun.
ayrıca bu hayvanların yasam surelerı cok kısa 2-3 bılemedın cok ıı bakarsan 4 sene yasayabılıyorlar.yaslanmısta olabılır ve bu sebebten dolayı bır hastalık olması mumkun.

[Bu mesaj scarab tarafından 19 Eylül 2005 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
umarım birşey olmaz. veteriner zaten sizlere gerekli bilgileri verecektir. yağ bezesi olabilir veya dedikleri gibi alerji olabilir. belkide bir yere sıkışmış veya üzerine birşey düşüp şişmişte olabilir. senin adına üzüldüm :([signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

o haydara bise yolmass korkma...katil herif..esini parcalamisti...müslüman adam öyle yapar mi? yüce adalet iste...dudagina silikon yaptirmistir yoklugunda sende ortaligi velveleye veriyon hemen. allah bilir evden sedye ile cikardiniz hayvani...

not: ya aslinda bende cok üzüldüm..duygularimi ifade etmekte hep zorlanmisimdir..biliyosun ablalar aglamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

agzinin icinde ,koyu renkte bir et parcasi varmis,
bayiltilmis ve ameliyata almislar minnacik hayvani =(
o et parcasi yokedilmis.
Veteriner ,tümör olabilicegini söylemis.
Iyi mi , kötü mü karar veremezmis =([signature][hline]lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 20 Eylül 2005 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o küçücük şeyi nası ameliyat yapmışlar yahu?
çok geçmiş olsun
umarım kötü bişey olmaz
aklıma genco geldi beah:([signature][hline]Dikkatli sev beni canımı acıtabilirsin,
Dikkatli acıt canımı seni sevebilirim...

Sorj, 19 Eylül 2005 14:53 tarihinde birine demiş ki:
yedin benim şeyimi...yemeğimi
Sosyal ağlarda paylaş

genco olmedi
kalbimizde[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...