Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhaba Köpüşüm konusunda yardım eder misiniz?

kadavra

Öne çıkan mesajlar

Merhaba daha önce hiç köpek büyütmemiştim.Babam yaşını ve cinsini kesin olarak bilmediği bir köpek getirdi.Biraz araştırdım ve irlanda terierine benzettim.Eğitim konusunda ne yapmalıyım.Oyun oynamayı çok seviyor ama ne oynayacak bilmiyorum.Minik top verdim dişlemeye çalısıyor.Yemek olarak ne vereceğimizi tam olarak çözemedik.Mesela adını nasıl öğretebilirim.Nasıl ödüllendirebilirim.Ne oyuncak ya da oyun tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
her köpek ırkının çok değişik özellikleri vardır. hepsi farklı şeylere ihtiyaç duyabilirler. yaşıda çok önemli bu noktada. yavru ise kesinlikle oyun oynamaya bayılacaktır. eğer resim varsa; ırkı ve yaşı konusunda daha kesin konuşabiliriz. eğer ırkı ve yaşını öğrenmek istiyorsanız bir veterinere başvurun veya elinizde köpeğin karnesi varsa oradada o tarz bilgiler yazar.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi çok site var köpeklerle ilgili.ve o sitelerde ırklarına göre bilgiler,eğitim bilgilerine ulaşabilirsin.yemek olarak mama da verebilirsin ama sebze de vermeni tavsiye ederim.ayrıca belki biliosundur ama hatırlatma gereği duydum;köpeklere tatlı bi şey verilmez.ilerde gözleri katarakt olur.bence en sağlamı netten araştırman....[signature][hline]Lethe
Sosyal ağlarda paylaş

Bence En Sağlıklısı Köpek Maması.

Ben küçüklügünden beri köpek maması veriyorum.

en azından hasta oldugunda filam öyle kara kara nie hasta oldugunda düşünmezsin.

Yedigi Yemektenmi filam diye.

Sabit Bişiler Vercen.

İsmini Sürekli Söylemekten Başka Bişi Yok.

Özelikkle .. gel .. git sürekli ona bakarak söyle.

eğitim konusunda ilk önce 6 aylıkken filan bi eğitime yollaman en iyisi.

ben egitime yollamadan sadece pati vermesini oturmasını ve yatmasını ögrettim he birde hayırı ögrettim.

biraz uğraş mutlaka sende bişeyler ögretirsin.

Şuan 1 Aylık filam İse Eğer Köpek Mamasını Sütle Karıştırarak Ver[signature][hline]www.nimbusuo.com
Semih a.k.a Cyclone
-----------------------------------
Mal Mısın Ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...