Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

char block

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

said:
KoRn3RoTh, 21 Eylül 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
said:
AresMajere, 21 Eylül 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
http://forum2.knightonlineworld.com/viewtopic.php?p=409249#409249

Ares serverlarında Aresmajere yok bundan sonra herkese kolay gelsin :/

iide anlamadım np deleted dio çar deleted veya ban deilki_?

If your char name is on this list, do not contact customer support. You will not be unbanned for any reason.

diyor.

[Bu mesaj zzzzzzzzz tarafından 21 Eylül 2005 22:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Napalım bu serüvende burada bitti anlaşıldığı gibi sağlık olsun tekrar 66 lvl bir Priest kasamam sanırım. Ama bu olayın üstüne düşücem. Bir kaç irtibat kurdum. Bana denilen şuydu;

" KOLadmin'in banladığı charları bizim açma yetkimiz yok. Sadece o açabilir ve ona ulaşmak gerçekten çok zordur. Ona ulaştıktan sonra banlanan charı açmak ona kalmış açarsa o açar biz sadece 2 nci planda kalıyoruz. "

Daha sonra KOLadmin'in sitede geçtiği yazı; Burada bulunan char isimleri customer support ile irtibata geçmesin. Hiç bir şekilde banınız açılmayacaktır.

Son nokta

" Feel free to begin playing at level 1 again, only this time dont cheat, and remember, if you cheat you will lose "

Tekrar level 1 den başlayabilirsiniz. Sadece tekrar başladığınızda hile yapmayın hile yaparsanız kaybedeceğinizi anlayın.

KOLadmin son noktayı burada koymuş bulunmaktadır.[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00tabulous
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

NP transfer söz konusu bile değil. BP yim ve 65 lvl ım NP transfere ihtiyacım yok 3 v 1 e giren birisiyim. Ronin konusuna gelince onu charı ilk açan arkadaşıma geri verdim. Şuandaki nicki CaptainSwing ve cz de görebilirsiniz. Tekrar lvl kasmak biraz zor geliyor. Hayırlısı bakalım yarınların neler getireceği bilinmez. 1-2 gün için ban açılma söz konusu açılmaz ise artık sadece burada beraber olacağız demektir. :) [signature][hline]Server: Ares

[Bu mesaj AresMajere tarafından 21 Eylül 2005 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 21 Eylül 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
NP transfer söz konusu bile değil. BP yim ve 65 lvl ım NP transfere ihtiyacım yok 3 v 1 e giren birisiyim. Ronin konusuna gelince onu charı ilk açan arkadaşıma geri verdim. Şuandaki nicki CaptainSwing ve cz de görebilirsiniz. Tekrar lvl kasmak biraz zor geliyor. Hayırlısı bakalım yarınların neler getireceği bilinmez. 1-2 gün için ban açılma söz konusu açılmaz ise artık sadece burada beraber olacağız demektir. :)

Niye banlandığını öğrenebildinmi ?
Listedekiler genelde mass dupe yada editten banlandı.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Sebebini söyleyen yok. KOLadmin e ulaşmak imkansız gibi birşey. Ama yarınların ne getireceği bilinmez :) Ama dupe degil bundan adım kadar eminim. Çünkü dupe itemden ban yesem sebebi yada sonuçu KOLadmin e kadar ulaşmazdı.[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsunda benimde şikayetim,eminim sen yapmamışssındırda cypher srverında cyber clanı bu işi yapıyo ve işi pisletiyolar onlar dururken sen nie banlanıyosun şikayet etme şansı olan varsa clan lideri cyber_lord lütfen şikayet edin[signature][hline]nick:lordbowman
level:51
race:assasin
np:500/0
clan:yok
nation:el morad
Sosyal ağlarda paylaş

Aresmajere :S
belki bi sucun olabilir bosuna banlanmamıstır diyelimde serverda 1000tane adi suclu var yav ne kadar adaletsiz bu is
3 kişimi butun bu işleri yapan simdi??
hepimiz gorduk Np transferleri adamların elinde mirage varken ertesi gun shard+8 leri

hangisi banlandı?? ben hala goruyorum
ayıp yazık
100 kişi banlansa anlıcam ama bi anlam vermiyorum
kıllıklarımı var sana nedir?[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

beyler diez de bir sorun yok diyosunuz ama sandığınız gibi deil benim 2. charım saçma bi neden dolayı yaklasık 15 gundur banlı nedeni de np transferiymiş cz de np yapmak ne zamandan beri transfer oluyorsa tabi o da tartışılır kıskananlar ve gm tanıdığı olanlar sayesinde butun itemlerim gitti o char da..
ve sşu anda muhattab bile bulamıyorum konuşup danışacak neyse yani anlıyacağınız her server da dönüyor bişeyler hedefte'de hep bizler varız beni tam 12 den vurdular sıra bu char da bakalım bu char ne zaman banlanır :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 143.476 (en son)
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...