Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

char block

zzzzzzzzz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sizde kimin banlandığı ve kaç gün olduğu yazıyor ama ben websitesinden girdigimde ne kadar ban atıldığı ve kimin banladığı yazmıyor hiç bir sebep ve zaman yok ayrıca banlayan kişinin adıda tertemiz websitesindeki accountuma ait sayfa :)[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00tabulous
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bariss, 21 Eylül 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
sende şöle bişiy yazıyormu

due charback zart zurt gibi bişiy diyorsa charback gibi o zman char (T)

eğer bişiy yazmıyor ve adres private yeri kapamış hiç bir şey gözükmüyorsa bişiy olmamaıştır çok merak etme zate K.e geldi oyun bitti oyunun içine sıçtılar yeni server gelirken tüm paralar silindi vs. Eğer şu an senin siteden loginde bi sebep yazmıoyorsa açılır :O

asıl öyle yazılırsa açılması gerek. chargeback ile ne işim olur. şimdiye kadar hiç cash point almadım. premiumu bile paypal ile yeniliyorum. char 4 kez dupe kontrolundan geçti. herkesden bişeyler silinirken benden 1 coin bile silinmedi. tüm itemlerim sağlam duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Forum writing is temporary unavailable. Please check the announcement on main website for further information later. We are sorry for the inconvinence and Thank you for your cooperation.

forumun süreli olarak yazışmaya kapatıldığını ve gerekli açıklamanın web sitesinde verileceği yazıyor. hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...