Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geri gidiyo

SymboL

Öne çıkan mesajlar

Bu dier serverlarda da oluyor. Genellikle savaş zanamları invade olunca süper bir lag başlıyo ve sonundada yarım saat sonra dc oluyosun. Ve bir müddet oyuna giremiyosun dier serverdan her oyuna girdiğinde dc olduun yerden başlıyorsun ister save et ister başka bir şey yap kurtuluşun yok xpler ve itemlar gidiyor. Olay bu gibi bişi :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SymboL, 20 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
aldıgım bütün itemler ve exp lar neden gidiyo ben anlamadım.
save yapıyom yine gidiyo neden oluyo acaba bilgisi olan varmı?
1000 tane pot aldım gitmiş, param geri gelmis. Ne iş anlamadım

Çünkü server lar da bugun sorun var onun için herkes dıkkat lı olsun elınizden geldiği kadar maradon pazarlarından uzak durun oyun save edılmediği için herkes dupe yapıyor ben den tavsıye bugun hiç bir şey almayın oyuna restart atılınca itemleriniz gidebilir.. :D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Character : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 143.XXX
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 20 Eylül 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
unutun knight online i.. huzur ferentus'ta.. emeginize yazik.. e$$ek yerine konuldugunuza degmez..

[spo1=Bak!]http://forum.paticik.com/view.php?id=144940[/spo]

,
merak ediyom bu frentustus adminleri sana reklam için paramı veriyo yeter artık gören girdi giren girdi....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

bu yöntemle zengin olabilirsin ama illegal olurr :D paranı birine ver çık gir paran hala sende ve verdiğin adamda bunu defalarca yaparsan paranı katlarsıın yapmak taraftarııı değilim ama keşke banada olsa :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...