Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kesınlIkle Okuyun!

JacquieS_

Öne çıkan mesajlar

Dun arkadasımla oyun alamia kesıp iron dusurmeye calısıoduk arkadasım dc oldu yendıne qırdı kastıklarının hepsı sılımıstı bı daha qırıp cıktı yıne aynıydı sonra bana ıtemlerını werdı bıdaha cıkıp qırdı bana werdıqı ıtemlerın aynısı bı daha wardı onda ben sok oldum bana esyaları werınce her gırıp cıkısında yenıdne esyaları yerıne qelıodu sızce bu dupemıdır we ban yermıyım we bu bıze qelen ıtemler sılınebılme sansı war ???? lutfen cewaplayın ıtemler sılıncek dıe oyuna qıremıom cunku yıkılırım o kadar tem kaybolursa :D :P
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın konusunu değiştirmezseniz sevinirim "madnmad". Yeni oyun için bi başlık açmışsın buraya taşıma lütfen. Kardeş o olay bi nevi dupe fakat yarın birgün siilinir merak etme :D Ama inşallah silinmesin ne diyim? Upgrade yaparsan kaybetme riskin azalır.

[Bu mesaj efendi tarafından 20 Eylül 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JacquieS_, 21 Eylül 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
kardes uplamıorum dupeledıqım malları satıorum onun parsıyla baska esya alıorum sencebısey olurmu ?

Baya birsey olur.Dupe wipe bashladiginda o sattigin mallari alanlar sana bol kufur yagdirir.Eger elinde dupe item kaldiysa satamadiysan sen de banlanirsin.

Ha bir de oyun tanitimi vesairesi yapan bir arkadas war.Kardesim herkes herseyi yazmakta bir yere kadar ozgurdur ve bunun yaninda baska bir oyundan bahsetmek istiyorsan bolum farklıdır.Bu bolum sabir bir oyun icin acilmish bir bolumdur bu da KO dur.Baska bir oyunu oynamak isteyen ve ondan bahsetmek isteyen warsa gider ilgili konuda bahseder.Eger bu sekilde yazdigin bu mesajlar bilincsizce ise artik bu mesaji okumush bilinclenmishsindir.Ha inadina yaziorsan yorunge dishi ibarelerine alishman lazim yawashtan.[signature][hline]ottoman_prince
Moradon serbest piyasa broker ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 21 Eylül 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
said:
JacquieS_, 21 Eylül 2005 09:30 tarihinde demiş ki:
kardes uplamıorum dupeledıqım malları satıorum onun parsıyla baska esya alıorum sencebısey olurmu ?

Baya birsey olur.Dupe wipe bashladiginda o sattigin mallari alanlar sana bol kufur yagdirir.Eger elinde dupe item kaldiysa satamadiysan sen de banlanirsin.

Ha bir de oyun tanitimi vesairesi yapan bir arkadas war.Kardesim herkes herseyi yazmakta bir yere kadar ozgurdur ve bunun yaninda baska bir oyundan bahsetmek istiyorsan bolum farklıdır.Bu bolum sabir bir oyun icin acilmish bir bolumdur bu da KO dur.Baska bir oyunu oynamak isteyen ve ondan bahsetmek isteyen warsa gider ilgili konuda bahseder.Eger bu sekilde yazdigin bu mesajlar bilincsizce ise artik bu mesaji okumush bilinclenmishsindir.Ha inadina yaziorsan yorunge dishi ibarelerine alishman lazim yawashtan.

+1[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...