Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko'da olupda katılmak isteyen :)

Necro

Öne çıkan mesajlar

said:
Eternalus, 19 Eylül 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
MYKO'ya gelmeyin böyle bi rezalet olamamz! gider bug buglı ke oynarım daha iyi. mal satıyosun para gelmiyo inne eşya koyuyon oyun kapanıyo. partye giriyon exp gelmiyo daha bi ton şey sayarım. çoğu zaman oyuna bile giremiyon. FAK MYKO

hönk_?abi sen çok kzımışşsın dediğin gibisi bende fakayım öle serveri bizim dandik usko bile daha ii o zmn şükür aalhım bizim serverı mayko gibi yapma yarabbim....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 19 Eylül 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
MYKO'ya gelmeyin böyle bi rezalet olamamz! gider bug buglı ke oynarım daha iyi. mal satıyosun para gelmiyo inne eşya koyuyon oyun kapanıyo. partye giriyon exp gelmiyo daha bi ton şey sayarım. çoğu zaman oyuna bile giremiyon. FAK MYKO

silverları :D ver kaybol =P[signature][hline]Hallelujah
x3tx3y x3kx3ux3rxw3xa3!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 19 Eylül 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
o isim sanada tmm mı? 3 gündür afedersin shout dan pm den tüm morad üyelerine seni sormakdan ... yırttın kascam kascam dedin tıhk yoq aq

lem ben pazardayım hep bak yeni +7hb çektim 600mden 1230 attck oluyo lvl 51de gel kastırem:-)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

Öğlen saatlerinde başlayıp akşama kadar devam eden lag sorunu dışında şu ana kadar herhangi bişeyle karşılaşmadım. Ben geceleri oynarım zaten diyorsanız tavsiye ederim =)[signature][hline]Dretkag / Hunter / LvL 5x / KanKardesligi / Deimos
Shakkil / Elemental Lord / LvL 6x / BiatchKnights / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shakkil, 20 Eylül 2005 07:51 tarihinde demiş ki:
Öğlen saatlerinde başlayıp akşama kadar devam eden lag sorunu dışında şu ana kadar herhangi bişeyle karşılaşmadım. Ben geceleri oynarım zaten diyorsanız tavsiye ederim =)

usko en iyisi yaw :D
gelin areste karus olun :P[signature][hline]Name:Chuda_tr
clan: _Unforgiven_
Server : Ares
Lvl: 5x
np: 6xx :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...