Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In Flames DVD

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

Sonunda beklentilerim gerçekleşiyo..
Grubun sitesinde açıklamaya göre henüz belli bir tarih yok ancak 2005 in başlarında bitmesini umarız diye bir açıklama var..

DVD sanırım önümüzdeki dünya turnesindeki performanslarından oluşacak..

Bu arada PepsiLive da 2 hafta boyunca Touch of Red 1. sırada kalmış..
Ve grup En iyi albüm, En iyi şarkı ve En iyi grup ödüllerini almış.. gayet hoş.. Zaten mukemmeller

Neyse ne diyelim heyecanla bekliyor ve sizleri seviyoruz..

In Flames We Trust[signature][hline]FORUM THE BELL TOLLS
Chris Metcalf
Sosyal ağlarda paylaş

işte setlist...

Set 1

01. F(r)iend
02. The Quiet Place
03. Dead Alone
04. Touch Of Red
05. Like You Better Dead
06. My Sweet Shadow
07. Evil In A Closet
08. In Search For I
09. Borders And Shading
10. Superhero Of The Computer Rage
11. Dial 595-Escape
12. Bottled

Set 2

01. Blinded By Fear (At The Gates yorumu)
02. Behind Space
03. Artifacts Of The Black Rain
04. Moonshield
05. Food For The Gods
06. Episode 666
07. Jotun
08. Embody The Invisible
09. Colony
10. Pinball Map
11. Only For The Weak
12. Trigger
13. Cloud Connected

NO NEED FOR SYMPATHY, IT'S ONLY FOR THE WEAK...
IN FLAMES WE TRUST!!![signature][hline]Let me in, I'll bury the pain...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
R2R ile sevdiysen, Whoracle, Claymanle falan mest olursun sen eheh[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

Burada kapak çalışmasını ve içeriğini görebilirsiniz.

Fucking Hostile (Pantera) coverı var, gayet güzel setlist, kapak süper...[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

When we can no longer cry and reality is torn, then it's easy to forget the responsibility lies on us all.
In Flames - Colony

Sosyal ağlarda paylaş

al işte ya....

The Hive, The New Word ve December Flower sololarını dinlemiş birisinin "In Flames'de enstruman olayı yok" demesi için ya sağır yada oldskool garizma metalci, "IF ye laf atıp prim yapayım" modunda birisi olması gerekir.

İkincisi, Suburban Me hiç live çalınmamıştır, nasıl koysunlar DVD'ye? In Flames'in konser performansına uyan şarkı değil bir kere, konserlerde tamamen gaz verip milleti eğlendirmeyi amaçlıyorlar.

Üçüncüsü, December Flower ve Zombie Inc. eski şarkılar. 10. albümünü çıkarmaya hazırlanan bir grubun 3. ve 5. albümlerindeki şarkıları çalması ne kadar mantıklı? Zaten en çok sevilen şarkılar çalınıyor o albümlerden.

"Niye Episode 666 yok?" gibi bir soru mantıklı olabilir ama yazdıkların tamamen saçma geliyor.[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

When we can no longer cry and reality is torn, then it's easy to forget the responsibility lies on us all.
In Flames - Colony
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk, 01 Haziran 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
gittin gördün onayladındamı çalamıyo diyosun?

gitmedim fakat 5-6 tane konserini izledim,ayrıca en unlu sololarını kendileri at(a)mıyor..suburbanme nin solosunu arc enemy'nin gitaristi atıyor,december floweri darktranquility'in gitaristi atıyor vs..

hayır cok bilgin yok neden soruytosun bu soruları,ben hem bunları biliyorum hemde gitar calıyorum 5 senedir
adamların konserlerinin cokda iyi olmadıgını iyi in flames dinleyenlerin hepsi bilir..bilmeden konusmayın lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

gülüyorum yazdıklarına sadece.

In Flames konser performanslarıyla ünlenmiş bir grup.

Ayrıca soloları kendileri atamıyor gibi bir laf zaten saçmalık, çağırıp adamları "abi soloyu yazdık ama atamıyoruz atar mısın?" mı diyorlar sence?!?!? O şarkının solosunu konuk gitarist yazmış, albümde de o atıyor doğal olarak.

Bilmeden konuşmaması gereken biz değil de sensin galiba, Arch Enemy gitaristi Suburban Me'nin değil Another Day In Quicksand'in solosunu atıyor.

Ve eğer ne kadar çok konser izlediğinle ölçülüyorsa olay, bende 40'tan fazla In Flames konserinin kaydı (ses ve video) bulunuyor.[signature][hline]ex-Infernal_Reborn

In Flames - Colony

[Bu mesaj Jester tarafından 02 Haziran 2005 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSeSiF, 02 Haziran 2005 11:27 tarihinde demiş ki:

hayır cok bilgin yok neden soruytosun bu soruları,ben hem bunları biliyorum hemde gitar calıyorum 5 senedir
adamların konserlerinin cokda iyi olmadıgını iyi in flames dinleyenlerin hepsi bilir..bilmeden konusmayın lutfen

Sımdı sen kımsınkı benı bılgıszlıke sucluyosun? Senın yazdıgın seylere burada mıllet guluyo hala gelmıs "bana boyle sorularla gelmeyın" muabbetı yapıosun.

Hatta sana başka uzuvlarımla gülüyorum şu In Flames ensturman calamıyor lafına.

Demekki neymis sagdan soldan duyup burada gelıp metal gurulugu yapmak insanı rezil duruma dusuruyormus. Bugun sen bunu ogrendin.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...