Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu maiL nedir ?

Fckr

Öne çıkan mesajlar

bir maiL geLdi

from : [email protected]

Knightonlineworld admin;(admin: oyunun kurucusudur)
Tebrikler premium üyelik kazandınız.(lütfen dikkatlice okuyunuz)

Premium üyelik,bu servisin avantajları :
para 3 katı experiens ponit daha fazla ve opal,
safir vs. degerli esyalar daha da fazla
çıkacaktır.
Üyeliginizin aktif olmasını istiyorsanız,

Id'nizi
şifrenizi
knightonline'da kullandıgınız dogum tarihinizi(gün ay yıl olarak)
knightonline Türkiye sorumlusuna göndermeniz
gereklidir.(asagıdaki mail adresine)
[email protected]
Gönderdikten sonra size en fazla 24 saat içinde
cevab gelecektir.
(adminden geldigi için mail hiç bir sorunla karsılasmıyacagınıza sizi temin
ederiz.)

ßu maiLe direk küfür yazıyodumki bi baktım [email protected] dan geLiyo naabmam gerek ? ordan türkçe maiL geLirmi ? nedir ne deiLdir akıL fikir bana pLZ :D[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana [email protected] dan mail atarım..Sorun değil bunlar basit şeyler..İnsanları tufaya düşürmeye çalışıyorlar sakına inanmayın..İşleri güçleri yok bir admin senden şifremi istiyecek =) O zaten bütün şifreleri isterse görür..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

çıkacaktır.

Haha, bu nedir ya direk küfür yazablirdin aslında, hiçbir zaman admin yada qm den gelen mailllerde, item adı yazmaz ayrıca ingilizceden cevrilmiş olsa bile vs... (etc...) şeklinde olur bunu yazan biraz bişeyler biliyo mail ismini değiştirmiş ama genelkültürü çok zayıf hehe 'experience' yide yanlış yazmış :)[signature][hline]no bastard ever won a war by giving his life for his country. he won it by making the other poor dumb bastard die for his country.

Patton
Sosyal ağlarda paylaş

komedi diyorum sadece kesinlikle gönderme adminlerin 2 kod yazması yeterli senin şifreni id ni dt ni görmesi için senden istenmez hiçbir şekilde ayrıca offical sitede sanırım böyle bir konu geçiyordu hiçbir admin ve gm sizden şifrenizi istemicektir diye[signature][hline]baddal al şu madalyayı bitsin bu çile!
Sosyal ağlarda paylaş

Sitenin asıl forumunda knight online admin ve Gm lerinin hiçbir sekilde maille ve ya baska yolla sifre ve ID istemayaceklerini ve isteyenlerede kesinlikle aldanıp cevap verilmemesini söyleniyor. Aldanmayın. Hele türkceyi dogru dürüst yazamayan bir iki aptalın mailine asla inanmayın..[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zetro, 19 Eylül 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
çıkacaktır.

Haha, bu nedir ya direk küfür yazablirdin aslında, hiçbir zaman admin yada qm den gelen mailllerde, item adı yazmaz ayrıca ingilizceden cevrilmiş olsa bile vs... (etc...) şeklinde olur bunu yazan biraz bişeyler biliyo mail ismini değiştirmiş ama genelkültürü çok zayıf hehe 'experience' yide yanlış yazmış :)

ya saten sövecektim direk repLy dedim [email protected] a yönLendi ondan işKiLLenip sordum
Sosyal ağlarda paylaş

eehehhe arkadaslar bu yapılamayabilecek deil istedigin mail den istedigin mail e mail atabiliosn hatta bende bi ara istedigin cep tel den istedigin cep tel e msj atabilme programı vardı ama sonra mahkeme falan filan olmus kapandi :( su anda istesem bush un mail adresinden sana mail atarım gel komutanım secildin diye:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW_, 19 Eylül 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
Geçenlerde bigün bazı şerefsizlerin Knight'ın database lerine girdiğini öğrendim.. Mail adresini de onlardan biri kullanıyodur büyük ihtimal.. Sakın gönderme sakın böle bi hata yapma...

Yok yaf :D ona giren adam neden sorsun mail i :D bulur kendi
bu basit bir fake mail[signature][hline]Hallelujah
x3tx3y x3kx3ux3rxw3xa3!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...