Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minik sokak kedisi yuva arıyor.. :)

kabataslak

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce komşum sokakta kedi bulmus. En fazla 2 aylık. Cok sirin bir tekir yavrusu. Siyah-Kahverengi tüyleri var. Gözleri yeşil. Benim kedim olduğu icin alamıyorum. Komşumun da kedisi var. Bizim kediler 2 yaşındalar. Başka bir kedi ile karşılaşmış değiller. Ki geçen yazmıştım kavgaya tutuştuklarını..Bu miniğe zarar verebilirler.

Komşum su anda miniği balkonda barındırıyor. Önümüz kış ve bu kedi balkonda ne zamana kadar yaşayacak? Kendi kedisi de bu durumdan oldukça huzursuz. Hissetmiş sanırım.. Bahçeniz varsa ya da bu minik kediye bakabilecek imkanı olan arkadaş varsa çok sevinirim..

Şimdiden teşekkür ederim.. :)

Istanbul'da ikamet etmekteyim..[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca kediye 2 gündür bakılıyor.. Herhangi bir pire ve bite sahip değil.. Sadece sağ arka patisini biraz kaldıramıyor. Sanırım sokakta incitmiş.. Yardımlarınızı bekliyorum.. En azından yorum yaparak da yardımcı olabilirsiniz.. :-?[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
genelde köpek ve kedi yavruları, yavrulara zarar vermezler ve onları korurlar. bu tarz birşeyin olması ilginç. hayatta karşılaştığım kadarı ile hiç bir yetişkin kedi / köpek ile yavrularının kavga ettiklerini görmedim. umarım en kısa sürede bir yuva bulabilirsiniz.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkür ederim..

Büyükler küçükleri korur mu bilmiyorum ama komşumuz miniği bir sepetin içine ters bir şekilde koymuş. Sonra kendi kedisini getirmiş balkona. Kedisi çok sinirlenmiş, bağırmış çağırmış.. Minik de durmamış o da bağırmış.. Yani komşum korkmuş..
Çünkü 2 ay önce benim kedi ile onun kedisi kapışmışlardı, olan da bize olmuştu.. O zaman aklına gelmiş..

Hayvan sitelerine bir bakim ben :) Sağolun..[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Masallaaaah.. :D Ne kadar şirin bişi bu yaa.. Bizim tekir bundan büyük ama..

Hala bi çözüm yolu bulamadık. Göztepe işini bi konuşim komşumla. Burada bahçe yok ki kardeşim heryer taş bina.. :([signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bi veterinere bırakın bakamıcaksanız en azından besler damızlık olarak kullanır bişie yapar
hazır hayvan küçükken versinlerde bari sahip bulması daha kolay nlur
not: büyük kediler yavrulara saldırmaz ya benimki bile yapmıyor[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...