Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asasin...Archer...Düellosu...!

Warum

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar slm..Simdi diyelim iki biribirine item olarak ve lvl olarak yakin Asasin ve Archer var..Ben Asasin olrak bi Archera saldirip dibinde combo yapinca bana vurdugu sticky le tüm manam bitioo.Mana heal derken adam bana 5 lileri koyuo..sonra heallliom kendimi mana basiom gene daliom cani azalio gene stick..Anlicaginiz bayaga bi kördügüm oluyor ve insanin cani sıkılıor.Burdan isin ustasi olan Asasinler ve comboyu iyi bilen arkadaslara sorum.Acaba asasin bi archera nasil bir combo yapmali böle bi combo sekli varmi..Nasi asasin archera 1 r 1 de alir..

tsk....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 18 Eylül 2005 12:36 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar slm..Simdi diyelim iki biribirine item olarak ve lvl olarak yakin Asasin ve Archer var..Ben Asasin olrak bi Archera saldirip dibinde combo yapinca bana vurdugu sticky le tüm manam bitioo.Mana heal derken adam bana 5 lileri koyuo..sonra heallliom kendimi mana basiom gene daliom cani azalio gene stick..Anlicaginiz bayaga bi kördügüm oluyor ve insanin cani sıkılıor.Burdan isin ustasi olan Asasinler ve comboyu iyi bilen arkadaslara sorum.Acaba asasin bi archera nasil bir combo yapmali böle bi combo sekli varmi..Nasi asasin archera 1 r 1 de alir..

tsk....

Tank combo yapmaman lazım.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 18 Eylül 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
dostum biraz acarmisin ve napmam lazim nasi bi combo yapmam lazim biraz ayrintili yazarsan sevinirim..

w+rrs+rrs yani koşarak combo, eğer sabit durursan arrow shower ı yersin. Hareket edersen sadece Shadow Hunter.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

comboda "Şöyle iyiyim benden kralı yokk!" demiyorum...

Ama sana tavsiyem öncelikle öncelikle bildiğin comboyu kullanmadan önce illüsion atmandır... ben yardımı olduğunu defalarca gördüm...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 18 Eylül 2005 12:49 tarihinde demiş ki:
ilission ne işe yarıyo ?

Kullandığın kişi... (ben özellikle archerlarda fark ettim)... atışları fail oluyor.. En azından bir çoğu... individualda denediğimizde arkadaşımın 5 shadowundan 4 ü 100 vurmuştu ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 18 Eylül 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
evet olabilir :D
adındanda belli ilizyon :Ç

Aynen katılıyorum.. :D Shadow hunterda bi yere kadar... Hedefini vuruyo ama hangi birini vursun dimi ama... 1 tane yok ki :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

assasian olarak sende stix kullanabilirsin ok kullanmana gerek yok bide z+r yerine z+e ile sald1r bu etraf1nda dönerek saldirmani saglar.ben warrior olarak hic korkmadan archerlere sald1r1r1m tank yapmaman lazim dönerek saldirmalisin saldirmadan önce illisyonu kullan derim cok ise yar1yor genelde rogueler warriorlara ole saldirir . illisyon =attack dusurur[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
www.forever-isc.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

dönerek sald1rd11n için oklar failed vericek yani 5 oktan yesen yesen makimum 3 tane yersin oda maximum ama cz de unutma çok tuzak kuruyorlar 2 okcu biri görunmez olarak bekliyor oburu attack veriyor sen dal1nca digeri seni yiyor bu assasianlar içinde geçerli[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
www.forever-isc.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

birde düelloda sen ona dogru kosarken o sana 2 tane yapıstırcak arc veya shadows la ilk başta. eger ii zamanlama yapabılırse sen ona vurmak ıcın tam yaklastında 5 linin tamamını sana monte edebilir :)
birde styx i o sırada sana atıktan sora sen mananı doldurana kadar işini bitirmesi cok kolay

sen spkie + thurs u vurcan kacıcan baska bi sansın olamaz bence. yani war gibi bodoslama dalıcaksan
Sosyal ağlarda paylaş

'Ben Cahiliiiiim' diye bagırsan daha çok eğlenirdik korneroth
Fazla bi item&lvl farkı yoksa archer aasin duellosu bitmeyen çile olur. birinin galip gelmesi için illa ki bişeylerin farklı olması gerek. ayrıca styx yedikten sora dmg yemeye devam ediceksin ve aynı anda mana ve hp pot kullanamazsın. ama 2 den fazla da styx yemen zor çünkü 25 weight ve öle rahat tasınıcak bişey diil. muhtemelen -denk karakterlerse- pot u erken biten yaşama veda edicektir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...