Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"PATİKENT" projesi..

Throndor

Öne çıkan mesajlar

said:
Dorsia, 17 Temmuz 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
mexinth para versen yasamam oyle yamuk yumuk evde:)

eheh, ilk çizim denemeleri ama değişik olsun diye bilerek yapılan bir deneme var karşında.

Alternatif mimari de diyebiliriz. Kibrit kutusu evlere sonn :D[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

para
para
para!!!

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

chip' s restaurant & gece klübü hizmetinizdedir.

neden böyle aşağı doğru diye sormayın çünkü yeraltında azıcık.

[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

blog

[Bu mesaj Chiptech tarafından 19 Temmuz 2005 04:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hoş =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

The Simpsons...
Orijinali

benim yaptığım

Çimen rengini çizgi filmdeki çimen rengi ile değiştirdim. Kapının iki yanında iki küçük çalı olması gerekiyor; güzel çalı yapamadım. Garaj kapısının üzerinde de bir çatı olması lazım ancak bu açıyla yaparken oraya çatı koyarsam resim (ister istemez) yükseliyor epey. Oldukça da zorlaşıyor çizim falan. Renk ile ilgili farklı denemeler yapacağım. Biraz daha koyu turuncuya çalan bir renk deneyeceğim. Garaj kapısının önündeki leke ve çatıdaki anten çizgi filmlerde de var :) Karenin darlığı sebebiyle arkaya ağaç koyamadım. Çit çekmem pek hoş durmuyordu resimde kaldırdım. Camlara biraz daha parlaklık efekti veririm belki. (Aslında parlama efekti var camlarda ama çok az olmuş...)

Bir ara canım isterse şirinlerin evini falan da yaparım belki :D
Umarım beğenirsiniz[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız

Sosyal ağlarda paylaş

@chip: alemden aleme akıcaz diyicektim ama tek bi alem var. olsun senin alemde masadan masaya akarız artık. çok güzel olmuş, ellerine sağlık.
@dasaaa: vallahi acayip benzemiş çok güzel iş. bence de çimler orjinal haliyle kalsın, ama diğer her kısmı çok güzel olmuş. o yağ lekesi ve çatıdaki "şey" falan, helal valla.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun.. aslında özel mesaj atıp geçmiş olsun desem daha iyi olurdu di mi.. hem de yer de kaplamamış olurdu burada... evet evet, ben iyisimi özel mesaj atıyım :-p[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel şeyler çıkıyor valla, izliyoruz :)

*çok geçmiş olsun bu arada.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 19 Temmuz 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...