Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"PATİKENT" projesi..

Throndor

Öne çıkan mesajlar

Uff.. Yine bayağı bir bina var.. Bu hafta içi patikent versiyon 2 haliyle geliyor.. Pazar akşamına kadar teslim edilen binalar da bu yeni versiyonda tabi ki yer alacaklar..

Bu arada;

Sanırım bazı binaları koyamayacağım.. Forumu açarken de söylediğim gibi klasik "pixelart" formatı olmayan çalışmalar genel görünümün bütünlüğünü bozar biraz diye düşünüyorum.. Aslında tüm çalışmaları alırım diye düşünmüştüm.. İlk versiyonda öyle de yaptım zaten.. Fakat birkaç binayı şimdi yerleştirdim ve bazılarının genel bütünlüğü bozduğunu görüyorum.. İlk yapılanlardan da teknik olarak hatalı olanlar vardı.. tabi ki onlar ilk olmanın avantajı ile yerlerinde kalacaklar.. Onların da acaba 1-2 tanesine bir restorasyon mühleti versek de en azından çok gözle görünür hataları hallediverseler mi?

Bunların olurluğuna herkez karar verecek tabi ki.. sonuçta herkezin katıldığı bir projedir çoğunluğun fikri geçerlidir..

Bu arada ışığın geliş yönüne ve oranlara horace'ın da dediği gibi emlakçıya bakarak karar verebilirsiniz.. Ama kafi gelmezse ve bu konuda başka soru olursa elimden geldiği kadar çabuk yanıtlarım...

Bir başka konu da parsel büyüklüğünün veya geometrisinin yetersiz veya uygunsuz olacağı çalışmalar.. Bu tip bir çalışma varsa özel mesajdan konuşalım.. her türlü esnekliği seve seve sağlarım..

İyi çizimler dilerim.. beklioruz binaları.. :)[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 09 Temmuz 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
Mesela bu buram buram emek kokuyo, sonra adam yapamamış olmamış karalamış yarım bırakmış bende yapıyorum ordan bildim :)

Valla ferrero uğraştım ama olmadı neyse artık bi' sembol olarak kalır o koymazsanız...:)[signature][hline][Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Başkalarından övgü bekleyenler, mutluluklarını onların ellerine bırakmış zavallılardır.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç LAILA'sız patikent olurmu. elimden geldiğince yapmaya çalıştım
(yeteneksizim ne yapiyim)
edik: bodyguard yapabilen varsa 2-3 tane atıversin kapıya :D
[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!

[Bu mesaj robinson tarafından 10 Temmuz 2005 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım

Elvyn : havuzlu ev bitmemiş ama iyi gidiyor, gayet pixelart havasında, umarım pazara yetişir..

Fastreload : karakol için teşekkürler hocam.. bi de "police" yazısını "polis" yaparsan müteşekkir kalıcaz.. iyi iş..

Vodan : benzinlik harika olmuş.. en zevkle yerleştiriceğim çalışmalardan olacak..

Strencher : MSpaint'in sınırlarını zorlayan arkadaşımız.. çok başarılı.. kesinlikle yeni çalışmalarını bekliyoruz..

Dasaa : powerplant harika abicim.. teşekkür ettim

Duke guy_brush : güzel ev.. ben güzel bir muhit ayarlayacam bu çalışmaya..

Ripeflash : teşekkürler hocam.. tam anlamıyla pixelart formatında harika bir bina.. aslında biraz detaylandırsan ne güzel olurdu ama bu haliyle bile severek ekliycez şehrimize

Elvyn : postmodern çalışmana kim ne derse desin bizim kabulumuzdur.. çoğu diğer çalışmadan da daha pixelart dır.. teşekkürler

Octopus : heh heh.. ev boyutunda tek oda :) ama kabulumuzdur abicim.. hem güzel göründüğü hem de pixelart formatına sağdık bir çalışma olduğu için.. sağolasın..[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...