Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

King of Chaos

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Hülem ben niye herşeyin 1 sene sonra farkına varıyom yaw?
Çok küsel bu oyun benim çok hoşuma gitti amma velakin bi problemim var. Uzun süre oynayanlar bilirler herhal bu unit production'ı 22'ye getirdim bi de Stronghold'um var ama "increase unit production" dediimde "You must upgrade your fortifications to produce any more men per day. " diyo!!!
Unit production'ımı arttıramıyom daha fazla. Bana bir çare beyler[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

150 milyonuncu KoC topicini siz açtınız. kutlarız.

Unit Prod. 22den sonra artmıyo diye biliyorum ben de. e artmasın da bi zahmet. günde 55185131 adam üretecek değil ya.[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Bonecrusher, 08 July 2003 00:25 tarihinde demiş ki:
Petek Dinçöz bir lamerdir mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla öbür KoC topiclerinin nerde olduunu bilmiyom bir, bilsemde en az 30 sayfa vardır herbiri uğraşamam şimdi iki saat cevabı bulcam diye iki , Niye 22den fazla olmuyo kardeşim ya ben belki bi günde harcadıım askerlerimi gece tekrar hazır görmek istiyorum üç dört beş!!![hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

keşke bende başlasa imişim herkezle beraber bu koc a ya
herkez güzel güzel dio özeniom:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 21 July 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
Hülem ben niye herşeyin 1 sene sonra farkına varıyom yaw?
Çok küsel bu oyun benim çok hoşuma gitti amma velakin bi problemim var. Uzun süre oynayanlar bilirler herhal bu unit production'ı 22'ye getirdim bi de Stronghold'um var ama "increase unit production" dediimde "You must upgrade your fortifications to produce any more men per day. " diyo!!!
Unit production'ımı arttıramıyom daha fazla. Bana bir çare beyler[hline]What the hell are you looking down here for?

Herşeyin bir sınırı var.. di mi ?
Ayrıca unit pro. nun okadar çok olması çok yanlış bir strateji , bence..[hline]Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...