Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulda klavye solosu!

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Aramaya inan bir kişiyim ama 'davul solo', 'davul', 'klavyede davul' tarzı aramalarım sonuçsuz kalınca bu konuyu açmaya karar verdim. Yine de önceden açılmışsa özür dilerim ve yetkili arkadaşların konuyu silmelerini istiyorum :).

Neyse gelelim videoya. Elemanın teki Creative'in bir ürününü tanıtıyor, ama üründen çok klavye üzerindeki üstün hakimiyeti beni afallattı. Hele sonlara doğru arsız herif resmen solo atıyor :D.

Aha da burada[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi saattir başlıgı cozmeye calısıyorum davulda klavye solosu nasıl oluyo diye :D
Cafenin bilgisayarları da acmıyo boyle seyleri fitil oldum
edit// davulda yapılması imkansız bi olay yanlın. ancak klavye ile atılabilir bu solo. parmakların hızı ile bileklerin hızı arasındaki fark[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..

[Bu mesaj toggie tarafından 17 Eylül 2005 20:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 17 Eylül 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
davulda yapılması imkansız bi olay yanlın. ancak klavye ile atılabilir bu solo. parmakların hızı ile bileklerin hızı arasındaki fark
yoo gayet de dandik bir solo.. çok da güzel atılır davulda..

ayrıca, parmakla da olsa, iyi bir davulcunun hızına yetişmek pek kolay değildir.

Ek Bilgi: davul çalarken sadece bilek kullanılmaz, parmaklar da var[signature][hline]anonymity brings out the worst in people
BandRoLL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 17 Eylül 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
Bi saattir başlıgı cozmeye calısıyorum davulda klavye solosu nasıl oluyo diye :D
Cafenin bilgisayarları da acmıyo boyle seyleri fitil oldum
edit// davulda yapılması imkansız bi olay yanlın. ancak klavye ile atılabilir bu solo. parmakların hızı ile bileklerin hızı arasındaki fark

lombardonun sololarını hic dinlemedin sen galiba?[signature][hline]My frustration, my conversation, why are we even here?
The abuse that we use I do not longer care
The cold worms and me, we are all right, we are free
The dead light inside, fuel to new seed, new world I hide.

In Flames We Trust.

Sosyal ağlarda paylaş

creative ürün tanıtımı değil mi bu ? eğer oysa çok sağlam bir reklamdır ve amcam süper ritim atar "eee nolmuş?" havasında gelenlere sölemek istedim.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.

[Bu mesaj kingpin tarafından 18 Eylül 2005 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...