Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en temiz server ve ...

danger_paper

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzi, 16 Eylül 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
orada hasmez denen bi adam var,adam nası desem böle haxor owner falan yani,görünce vurmasına gerek kalmıyo korkudan yatıyosun :D
Diez en iyisi bencede.
Puahahahah ay Öldüm Yaaa Ölü RP si Yapayımmı :)[signature][hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

[Bu mesaj Gothic tarafından 16 Eylül 2005 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Reha Muhtar : Efendim Almanya'da hiç doktora gittinizmi?

Hasan Mezarcı : Siz bir peygamberle nasıl konuşulacağını öğrenmemişsiniz. İki Dünyada'da cezasını göreceksiniz.

Hasan Mezarcı : Siz mesihe neler soracağınızı bilmiyorsunuz. Gördüm ki Türkiye daha hazır değil.

Reha Muhtar : Bir mesihe ne soracağımı bilmiyorum. Çünkü daha önce hiç peygamberle röpörtaj yapmamıştım

Reha Muhtar : Ülkemizde başka peygamber olmak isteyen gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Hasan Mezarcı : la havle ve la kuvvete... Yeter artık bu program bitmiştir [signature][hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

[Bu mesaj Gothic tarafından 16 Eylül 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 16 Eylül 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
Reha Muhtar : Efendim Almanya'da hiç doktora gittinizmi?

Hasan Mezarcı : Siz bir peygamberle nasıl konuşulacağını öğrenmemişsiniz. İki Dünyada'da cezasını göreceksiniz.

Hasan Mezarcı : Siz mesihe neler soracağınızı bilmiyorsunuz. Gördüm ki Türkiye daha hazır değil.

Reha Muhtar : Bir mesihe ne soracağımı bilmiyorum. Çünkü daha önce hiç peygamberle röpörtaj yapmamıştım

Reha Muhtar : Ülkemizde başka peygamber olmak isteyen gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Hasan Mezarcı : la havle ve la kuvvete... Yeter artık bu program bitmiştir

ahahahahhaha:-)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...