Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deep freeze SORUN

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu deep freeze nasıl silinir yaa ? Program files da bi dosyası vardı orayı sildim.Artık CTRL+ALT+SHIFT+F6 yapınca acılmıyo ama silinmiyorda.Silinme şeyini buldum bi siteden .Ama kurulmuyoda tekrar baştan.Devre dılı bırak diyo ? Nasıl devre dışı bırakıcam
[spo1=resim][/spo][signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Beni anlamadınız galiba. Bende Faronics klasörü yok.Sildim onu.Ama deep freeze hala çalısıyor.Dedigin dosyayı ındırdım o dfadmin5 i açtım.OTP falan var orda şifre var şifremi yazıyorum INVALID diyo.Napcam ? ctrl+alt+shift+f6 ya basınca HİÇBİRŞEY acılmıyor.Ama saate çift tıklıyorum acılmıyor.Bu lanet şeyi nasıl kaldırıcam?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

rexade dediginden hiçbirşey anlamadım.osl2000 loader bunu kurdum install diyorum olmuyor , uninstal diyorum olmuyor.A: da benim disket sürücü var.Sistem geri yükleme yapıyorum.Bu lanet olası deep freeze yine eski haline getiriyor.Lanet ettim iyice yaa.Formattan başka çare yokmu.Açılış disketi yokki bende.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

install diyince olur o windoz la alakası yokki boot loader o restart edicen :] tabi elinde de kalabilir. xpde 98 açılış disketi oluşturmak istiyosan bootdisks.com dan dosya tipine göre zoftveyr indirip diskete yazabilirsin veya linux distlerindeki önyükleyicileri kurabilirsin lilo yada grub tarzı. "fdisk /mbr" komutu en zevkli çözümdür yanlız. sana en son tavsiyem c deki verileri d ye filan kurtar formatı bas tüm ayarları yap ghost ile yedek al deep freeze de kurma bi daha. yoruldum[signature][hline]biz doğarken dargındık..?
Sosyal ağlarda paylaş

sphere bi de şöyle dene çünkü 2 gün önce benimde basıma cafede öyle bi olay geldi
deepfreeze programının setupunu calıstır orda instal uninstall kısmı cıtıgında uninstall de sonra restart acak makınaya açıldıgında sorun kalkar
şahsen bana oyle oldu
ha sen ben elle sildim falan dıyosun da
otomatik uninstal registerylerini falan da siler sen bi dediğimi dene[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...