Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online üyelik rezaleti...

Thealon

Öne çıkan mesajlar

1 yildir oynuorum arkadasim yada biraz daha fazla..bu oyuna 1 kere gold premium parasi verdim..dahda vermeyi düsünmüorum..her türlü pislikin odlugu gm lerin kan emcii yarasa gibi hakkimizi gasp ettigi bi oyun icin bi dahada para maara vermem..bence sende bireysel tepkini koy ve bi daha parali bu serverdan bise alma..hak etmiolar cünkü..Ve gecmis olsun umarim cözersin sorununu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thealon, 16 Eylül 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
Teşekkür ederim ama adamlara 314234 kere msj attım cevap yok.Bu adi adamlar sadece premium veya gold üyelik sahibi insanların msjlarını cevaplıyorlar(Test ettim onayladım).Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı?

%100 cevap vermek zorundalar bunlar amerikalı, biraz zaman alır ama sana geri oderler,eger odemezlerse cok buyuk hukumlulukleri var onun altında ezilmeyi goze alamazlar
msgların ulasmıstır 30 kere kontrol ederler
1hafta ile 3hafta arasında cevap akabindeki hafta icindede parnı alırsın!!!
web sayfasında Forum modaretorler var
phobos ve w00t onlarada pm at[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thealon, 16 Eylül 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
Anlıyorumda benim msj attığım baya oldu ve halen cevap gelmedi.Bu adamlara söylicek söz bulamıyorum valla ne diyeyim.Birazdan yine atıcam msj inşallah cevap gelir.

web sayfasında Forum modaretorler var
phobos ve w00t onlarada pm at[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 2 kere üyelik isteminde bulundum ke gelmeden önce error verdi aynı hata sanırım. Ama bu ayki kart ödemesinde 1 tane bronze premium miktarı kadar çekilme yapılmış ( bu kartı sadece bu iş için kullanıyordum). Allahtan bronzdu yoksa gidecek paralar ortada üylik falanda yok !!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana iki mail geldi 2 kere denediğim için. Bir tanesini açtım ve benim hesap özelliklerim falan yazıyo şimdi aktifleştirmek demek bu maili reply edeyim mi yani ????
Şu anda reply edeiyorum ve sorundan da bahsediyorm bakalım nolacak ??
Bu arada premium accunt istemimi 20 ağustosta yapmışım 1 ay geçmiş inşallah bir terslik çıkarmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dontgo, 16 Eylül 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Bana iki mail geldi 2 kere denediğim için. Bir tanesini açtım ve benim hesap özelliklerim falan yazıyo şimdi aktifleştirmek demek bu maili reply edeyim mi yani ????
Şu anda reply edeiyorum ve sorundan da bahsediyorm bakalım nolacak ??
Bu arada premium accunt istemimi 20 ağustosta yapmışım 1 ay geçmiş inşallah bir terslik çıkarmazlar.

ordaki admine yada customere msj at üyeLik başvurum aktifLeştirin die[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...