Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

Ronaldinho

Öne çıkan mesajlar

ben ko ı bugün indirdim patchleri yaptım fakat oyuna girmek istediğimde server listesinde ares ve diez i göremedim acaba bende mi bi sorun war odin filan war ben diez e girmek istiyorum Teşekkürler...[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

walla çözicem galiba server.ini adında bi dosya indirdim şimdi patch yapıyor inşallah çözülür sorunum[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
5 den fazla atarız

Sosyal ağlarda paylaş

Bulldog bir kaç dakika içinde hem bi güzel post kasmışsın hemde hiçbir anlamı olmayan işler yapmışsın. Birinci olarak o arkadaşın sorunu MyKO indirmiş olması. Buradan indirirse sorunu çözülür. İkinci söyleyeceğim eidt butonu varken hemen arkasına mesaj yazman aptalca ve saçma. Şuranın girişine "Forum kullanmayı bilenler" şeklinde bir yazı asılsa fena olmayacak.[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ronaldinho, 16 Eylül 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
peki myko ile dierleri arasındaki fark nedir?

Knight Ascension kullanılıyordu sanırım MyKO da. Malezya serverı. Lag gibi sorunlar vardı eskiden hala varmıdır bilinmez. Ayrıca kafadan serverlar farklı doal olarak :D Bak burada arama butonunu kullanabilirsin. MYKO yaz yada malezya yaz.[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bide myko cilent i indirdiğim yerden server.ini adında bi dosyada indirdim ve şuan patch 1298 i yapıyor sorunumu giderirmi yada şöyle soruyım diez e girebilirmiyim?[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
5 den fazla atarız

Sosyal ağlarda paylaş

şimdide patchlerden sonra şu hatayı veriyor
Datanpc_shout_us.tbl
datadisguisering_us.tbl
dataweb_address_us.tbl
ne yapmam lazım ayrıca
www.knightonlineworld.com da download linkinde ko yu download edebileceğim bir link bulamadım[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
5 den fazla atarız

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...