Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Priest

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Evet battle priest olmak için stat paramı hazırladım ama aklıma takılan bir iki ufak şey var.

1- Stat puanlarını STR olarak tamamlasam; ama skill olarak buff/heal olsam (partilere girebilmek için) nasıl olur?

2-Silah olarak bir hasar kısıtlaması mı var priest lerde? Mesela 68 lik schyte ile AP 80 civarında iken 72 lik great mace aldığımda AP 200 e yakın oluyordu.Bu nedir?[signature][hline]"Why im suffering something i dont know.."
Sosyal ağlarda paylaş

1- dusuk lvllarda ap cok yuksek olmayacagı ıcın partyler senı attacker olarak kabul etmeyebılır.buffer yada healer olarak daha cok yer bulursun.

2- 68 lik schyte spear clasına gırer
72 lik great mace de club clasın dadır.

priestler 60 a kadar sword,70 e kadar spear kullanır ise ap %50 duşer.. 60 a kadar kullanabılecegın en ii clas club tır bunların en ii ap si olanda HellBreaker ve totemık clubtır. tavsiyem bi şelide totemic club bulman 60 a kadar bunla idare etmen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 16 Eylül 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
Buzi, 16 Eylül 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
[spo1=1][/spo]
[spo3=2][/spo]
[spo2=3][/spo]

EEEEEEEE ben anlamadım.
der inşallah.

lan black box o boşlukları niye bırakıyosn a.k ( Ben quate yaparken sildim :P )[signature][hline]Name:Chuda_tr
clan: _Unforgiven_
Server : Ares
Lvl: 5x
np: 5xx :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 16 Eylül 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
@ Buzi "I believe in arama..thx..."

qwerty2; yani demek istediğim buff/heal olarak kalmak; ama stat sıfırlatıp str vermek mantıklı mı? Yoksa olduğu gibi hem skill hem stat mı sıfırlatmak lazım..Ve sağol..

aynen dedıgın buff heal aynı zamanda atacker olucaksın sımdı ben 61 im str yim ap 2000 küsür apos deru dts ne varsa attacker olarak gırerım attacker var buffcı yok dıyelım o partyde bu sefer buff heal olursun yanı 2 sekılde party bulursun exp cabuk kasarsın. party olmazsa bıle tek basına bısıler yaparsın.dts kesersın en azından.ama sunu dıyım lvl dusukken attacker olmak pek mantıklı deıl en kotu 55 te fln ol derım ben ama tavsıyem 60 ta str vermen.attcaker olarak almazlar ustune mana problemı yasarsın hp de aynı sekılde sorun olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qwerty2, 16 Eylül 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
Malach, 16 Eylül 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
Tamam sağol..Aradığım cevapları verdin..Şimdi yapacağım buff/heal olarak kalmak..Ama solo takılabilmek için kendime +6/10 str set yaptım..

hangi server areste isen bana low qualıty bul sana +7 set yapım hp str

yaws benim chitinleri +6/10 yapabilirmisin ?
4 mil filan var :)[signature][hline]Name:Chuda_tr
clan: _Unforgiven_
Server : Ares
Lvl: 5x
np: 5xx :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...