Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper komik,gerçekçi,şaşırtıcı bir açıklama:)

dalamardl

Öne çıkan mesajlar

said:
dalamardl, 14 Eylül 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
uheuheue o da iimiş:D

edit:BErberden insan bu kadarmı zevk alır ya:DTamam güzeldir de yani insanı boşalatmaz abi,herhalde masaj filan yaptırıypr ardından,hem traş hem masaj kombo misali :D
Asıl edit:yukardaki msı degiştircektım yaptıogıma bak bi :P

[Bu mesaj dalamardl tarafından 14 Eylül 2005 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çullupepe; cinsiyet: kadın; yaş: 18; il: izmir
küçükken, "bakalım beni doğru büyütmüşler mi?" diye çocuk eğitimi kitapları okurdum.

meali: Doğru büyütemediklerini anlayınca okumayı bıraktım.

.....

rno666; cinsiyet: kadın; yaş: 22; il: eskişehir
cep telefonumu hep başka başka prizlerde şarj etmeye çalışıyorum. böylece sağlıklı beslendiğini, hep tek tip besin almadığını düşünüyorum.

meali : çocuklarınızın beslenmesine özen gösterin. küçükken yaşadığım yetersiz beslenme bakın bünyeye nasıl zarar vermiş.

Mükemmel anlamlar çıkarmışlar Yarılıyorum her sayfada uheauheau[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum

[Bu mesaj Toledor tarafından 15 Eylül 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 14 Eylül 2005 13:12 tarihinde demiş ki:
itiraf: malum bölgeme epilasyon yaptirmayi düsünüyorum ama erkeklerin neden hoslandigini hiç bilmiyorum. yani sekilli mi yoksa tamamen kilsiz mi? hepsini aldirdiktan sonra ya ileride sekilli begenen bir sevgilim olursa diye korkuyorum. bir de dogal sari saçlarim var ancak o killar daha koyu renk. sariya boyatsam mi yoksa boyatmasam mi? bir türlü karar veremiyorum. çok zor durumdayim. erkekler ne olur yardim edin. siz nasil tercih edersiniz?

saclarim sari demis zaten buna yorum yapmaya gerek yok...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...