Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit öneriler

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Bu saydıklarım benim yaptıklarım ve yapmadıklarımdır, kimse ukalalık olarak algılamasın.

Güvenli bir oyun için;
1-Asla ve asla 3th party programlar indirmeyin, linkine bile tıklamayın.
2-Asla ve asla username ve ID nizi kimseye vermeyin. Bunları sizden kimse istemiyecektir. KO adminleri kesin bir dille bunu defalarca belirti.
3-Tanımadığınız insanlarla asla ingame trade yapmayın.
4-Tanısanızda tanımasanızda, oyun dışında item ve karakter almayın.(Alıpta banlanmıyanlar %10 u geçmez). Karakter satanların çoğu sattıktan sonra haclendim diye baş vuruyor ve sattıkları karakteri geri alıyor.
5-Herzaman firewall unuz ve tarama programlarınız aktif olsun.
6-Kafelerden oynamayın(boş bir laf ama en azından evden oynama şansınız varsa başka yerden login olmayın)
7-Gold, KC alış verişlerinizi paypal ile yapın(anlatıldı ama gerekirse anlatırım nasıl olacağını)

Bunların hepsine uyupta hacklenen çok var. Ama o tip hack den korunmanın yolu yok. (Server ' dan)
Serverdan hacklenen lerin çoğu gerçekten çok yüksek lvllı yada iyi itemlı insanlar. Kimse 60lvl birini uğraşıp böyle haclemez.

Kaliteli bir oyun için;

1-KS yapmayın
2-Kimseye item,money,party,klan,kastır plssssssssssssssss diye yalvarmayın. (Klan sorucaksanız Lvl, NP gibi şeyleri belirtin, parti sorucaksanız boş yer varmı demek yeterli gibi gibi.)
3-Küfretmeyin.
4-Dupe, hile gibi yollara başvurmayın.
5-Sanal da olsa burda, genel ahlak kurallarının geçerli olduğunu unutmayın.

Ruh Sağlığınız İçin;
1-Bunun bir oyun olduğunu unutmayın
2-Yaşadığınız hayat ve oyunu birbirinden ayırın. Oyunda ne olursa olsun, gerçek hayatınıza ara vermesini engelleyin (Okul, iş, eş, aş, kiş,çiş tıkandım :) )
3-ve son BU BİR OYUNDUR

PS. çok hızlı yazdım imla hataları için şimdiden özür.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

paypaL oLayını annatırmısın credi kartıyLa aLınmıyor premium ayrıca error verdi eer kredi kartı extiresine yansırsa şikayet edicem firmayı[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fckr, 16 Eylül 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
paypaL oLayını annatırmısın credi kartıyLa aLınmıyor premium ayrıca error verdi eer kredi kartı extiresine yansırsa şikayet edicem firmayı

https://www.paypal.com/ ye girilir ordan registiration a tıklanır ( https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run )

Gerekli bilgiler girilir, bundan sonra kullanacağınız kredi kartı seçilir ve girilir.

Daha sonra power_up store da kredi kartı değil Paypal seçilir. Bu kadar basit.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...