Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

macro legalmi illegalmi ??

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

ben bişeyi mrk ediyorum resmi sitede adminler combo yasak deil fln diye yazılar yazmışlar peki bu macro yasakmı ? yani 9$ a gm ler satıyomuş, onlar sattıklarına göre yasak deil gibi geliyo bana ama size soruyorum yasakmı deilmi eğer yasak deilse archer macrosu bulabileceğim bi yer biliyomusunuz biraz önce bi site buldum ko la ilgili baya güzel bi site baya çok üyesi var site nerdeyse macro üzerine buffer macrosu fln koymuşlar ama archer yoktu bulamadım eğer yasak değilse sizdede varsa bana gönderebilirmisiniz???[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Active)
Sosyal ağlarda paylaş

macro illegaldir yasaktır ama bu günlerde hatta bu 2 ay içinde hiç bir macro yapanın banlandıgını görmedim o kadar ss alıp yolladıgım halde adamları banlamadılar demekki legal artık legal olduguna inanmaya başladım her gün abys in veya hell in degişik katlarında macro yapan adamlar var hatta şu an hangi serverda olursanız olun gidin abysin en üst katlarına kadar gezin illa bi macro yapana rastlarsınız sonuç: ( sanırım artık legal) başka bişiy diyemiyorum[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 5x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx :D
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 15 Eylül 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
GM lerin sattıklarını sana kısaca sayiim

Macro
Edit Char
İtem
Premium üyelik [daol bişi]
ayakkabı
Tişört
Şapka
Don
Atlet

yanlışsam lütfen :D

:D:D[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

size bişey anlatıcam dün başıma geldi hellin üst katlarına çıktım flame rock var bi tane human archer orada teker teker flame rock kesiyo arkasındada 2 tane healer gittim yanlarına oturdum biri oto heal veriyo archerda macro kullanarak flame rock kesiyo adam takır takır kesti aradan 30 saniye geçmedi flame rock kalmadı daha sanırım macro oldugu için adam direk bana döndü o kadar uzak mesafeden 5 li ok attı direk yerdeyim buffta yoktu bi 5 dakka bekledim orda bişiyler yazdım adamlar 1,2 dakka sonra cevap verdiler aynen böyle (kusura bakma yemege gitmiştik özür dileriz[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 5x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx :D
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 15 Eylül 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
size bişey anlatıcam dün başıma geldi hellin üst katlarına çıktım flame rock var bi tane human archer orada teker teker flame rock kesiyo arkasındada 2 tane healer gittim yanlarına oturdum biri oto heal veriyo archerda macro kullanarak flame rock kesiyo adam takır takır kesti aradan 30 saniye geçmedi flame rock kalmadı daha sanırım macro oldugu için adam direk bana döndü o kadar uzak mesafeden 5 li ok attı direk yerdeyim buffta yoktu bi 5 dakka bekledim orda bişiyler yazdım adamlar 1,2 dakka sonra cevap verdiler aynen böyle (kusura bakma yemege gitmiştik özür dileriz

tmmda olay hell abyss de ta kaçıncı katta yani kim görcek? yani göze batmaz tabiki normal o yüzden ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 15 Eylül 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
size bişey anlatıcam dün başıma geldi hellin üst katlarına çıktım flame rock var bi tane human archer orada teker teker flame rock kesiyo arkasındada 2 tane healer gittim yanlarına oturdum biri oto heal veriyo archerda macro kullanarak flame rock kesiyo adam takır takır kesti aradan 30 saniye geçmedi flame rock kalmadı daha sanırım macro oldugu için adam direk bana döndü o kadar uzak mesafeden 5 li ok attı direk yerdeyim buffta yoktu bi 5 dakka bekledim orda bişiyler yazdım adamlar 1,2 dakka sonra cevap verdiler aynen böyle (kusura bakma yemege gitmiştik özür dileriz

Yemeğe gittik özür dileriz :):)

En azından nazik macrocular , genelde ana avrat düz gidiyorlar yaklaşırsan (Fraps korkusu)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

peki elinde archer macrosu olan varmı zaten lvl 60 ım abyss için fln da istemiyorum cypherda aççam bi tane deniycem biraz işte goblinde abysste fln denemeler için istiyorum elinde olan varmı archer macrosu[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Active)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 15 Eylül 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
peki elinde archer macrosu olan varmı zaten lvl 60 ım abyss için fln da istemiyorum cypherda aççam bi tane deniycem biraz işte goblinde abysste fln denemeler için istiyorum elinde olan varmı archer macrosu

Bende 3 4tane war kullanıom ama japkoda ... uskoda hackshield war kullanılmıo...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...