Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Fırtına 2 (Kayıp Naaş)

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Diğer topik ikisini birden kapsıyordu.
Bu sadece kayıp naaş için.
Evet arkadaşlar okuyanınız var mı?
Düşünceleriniz neler?

Ben dün aldım ve bugün okuyup bitirdim.Gerçekten metal fırtına dan daha iyi olmuş hiç olmazsa savaş falan pek yoktu.
Ben çok beğendim.[signature][hline]
güneşi sevmez, hep geceyi bekler
koşuyor sanır, sadece emekler.

verince alır, fazlasını ister
seninle uyur, başkasını düşler ..
Sosyal ağlarda paylaş

kitabı okuyup yorum yapsak ben bugun itibriyle iki metal fırtına-2 kitabınıda alıp okudum ve bana hos bır gun gecırdıler daha fazlasınıda beklemıyordum zaten bu kıtaplardan tek dıyecem en azından ılk kıtapa gore bıraz daha iyi geldıler bana kurgusunu konusmayalım bence hayal etmıs yazmıs adamlar illaki olması mı lazım boyle seylerın?[signature][hline]Bla bla bla...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 01 Eylül 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
Normalde okumadan kitap hakkında yorum yapmak çok sinir bozucu ve yanlış bulduğum bir şeydir. Ancak bu kitabı istisnadan sayıp aşağılayacağım sanırım. Böyle bir kurgu nasıl yapılır ya? Böyle bir saçmalık... nasıl bu kadar satar?

İşte senin gibi zihniyetler gürültü çıkarıyor hep. Yazarlar Star televizyonunda bir programa katılmıştı. Orada böyle bir salak çıkıp küfür etmişti okumadan bunlara. Okuda gel canım hadeee. Adam gibi yorum yapın beğensenizde beğenmesenizde.[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
baya güzel bi kitap
yeni bitirdim.. valla iyi yazmış adam helal

diğerine başladım şimdi kurtuluş ismi[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...