Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter bu kadar kepazelik

iamLight

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben bi kere clanlara türk bayrağı konulmasına karşıyım tamm gurur verici ama öldüğün zaman bayrak hem yere düşüyor hemde türk düşmanları üstünde oturup kalkıyor.Neyse dün cz de giderken insanlarda bi clan gördüm ''TurkishTown'' du galiba yüce ALLAH ımızın adını arapça yazıyla işaret yapmışlar.Yatırdım adamı yazı yerlerde ... Yapmayın ALLAH aşkına önüne gelen böyle saçma şey koyarsa daha çok rezil oluruz eğer o clandan arkadaşlarım varya beni dinliyosa lütfen sağduyulu olsunlar ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de haklsın Ama albak yabancı forumlarda Bizim icin olan bi item buldum :D

iste Halimiz Diyer forumlarda Makara kosu olduk sanki kendileri böyle bişiden habersiz gibi Ben derimki birlik olaun sizde bunlara bişiler yapın

[img=http://img369.imageshack.us/img369/7136/antyturkpendant6pg2ba.jpg][signature][hline]**************************
* Server : AresX
* char : warrior blade master
* level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu konuda sana tamamen katılıyorum ama bızım ırkımızın bır tek buyuk bır zaafı var oda gösteriş halbuki bir gösteriş yapacaksan bunu türklügünle yapmalsın ben bircok bu oyunda türk biliyorum bazıları ile samimiyim bazılar ilede sadece merhabam var ve inan bunlarin bazıları nerdeyse ben türk degilim diyecek yabancı lan lara yaranmak ıcın yaw kurun bir türk clanı adınıda koyun adamgibi alın türkleri gene party nizi 8 kişi kendi bildiniz insalarla yapın. ama bu adamlara yeter demenin zamanı geldi ATNİTURK diye bir clan var ve bun buları görünce deliriyorum bende sevmedigim ırk ve başka seyler var ama ben buna probaganda derim ve yapılması gerek tek şey de bu türkiyenin zaten probaganda yüzünden bu hallere geldini aklı başındaki herkez bilir[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıda yazanların hepsi tamamda.zaten bu konular defalarca konuşuldu.

neden ben hergün şu muhabbetleri yaşıyorum.
örnek1:
bana bir pm gelir.
''where are you from''

benden cevap
-''türkmüsün''

gelen cevap
''aa nasıl anladın'' !!!!!!!!

ve devam edelim dün geceden.
örnek2:
10m pls
????
10m ver lan ben adamı çiçek böcek.
örnek3:
aga sende para vardır bana para versene.
örnek4:
aga clana aldırsana.
--sebep?
ya oyun bu be aldırsan ne olur
plssssssss
plsssssssss
plsssssssss
5 dk pls devam etti.
örnek5:
baba can scroll versene
-o ne ya?
ya ver işte çiçek böcek.
örnek6:
aga o elindeki ışıklı sopayı versene 1 saat oynayayım.
-senin levelın yetmez bunu kullanmaya
olsun sen ver ya
örnek7:
cz de
ismi tr ile biten biri
>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
siiiiiiiwifttttttt(bilerek böyle yazdım çünkü yanlış yazıyordu)
>>>>>>>>>
>>>>>>
la swift versenize lannnn çiçek böcek.

bunlar ilk aklıma gelenler.
neden bunların hiç birisini ingilizce göremiyorum ya..

[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Eylül 2005 09:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe zaten dedigim bigi hocam bu oyunu yarsı degil nerdeyse tamamı turk oldu almanya istilasına benzedi bu durum ve adamlar oyuzden bu hallere girdi bir de suver demeki senin nick de yabancı sana pm atan adamlarda yabancı görüyür demeki dedigim gibi bence nick ini bir an once 4.murat felan yap :D[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

Elin gevurunda göremesin onlar bizim milletimiz kadar acık sözlü degil dupe nin kıralı yaparken san ban haber etmedi bunlar bak bakalım rank listelerinde kactane türk var olmaz tabi bu adamlar sinsi zaten ama bizim milletimiz aklına gelir ya yapar yada söyle oly bu sinsi olaydık gene osmanlını kaybetıgı tum topraklar elımızde olurdu[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

Kazanmadan herkezin size saygı duymasını beklemeyin.

Saygı hayatta ve bu oyundaki en zor kazanılan şey.

Türklüğümüzle gurur duymak istiyorsak, haketmemiz lazım Osmanlı şöyleydi böyleydi demekle olmuyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

+ onyüzbinmilyon
ben şöyleyim,ben böyleyim gibi düşünmeyin ama bizim clanda muhabbeti görmenizi isterdim ya.
her zaman online olduğumda.
clan ve ally chate ''hi all'' yazarım.
adamların çoğu yunanistan veya israilden olmasına rağmen.
baba naber, aga hoşgeldin diye mesaj atıyorlar ya.
ee bende türküm, bende bu oyunu oynuyorum.
ya geçen hafta izinliydim ve bulunduğum yerden ko ya bir bakayım dedim.Daha doğrusu ke nin geldiğini söyledi telefonda arkadaşlar, bende merak ettim.
ya cafeye gitmez olaydım.anaokulu gibi ortalık.
bir anda benim charı görenler toplandı makinanın başına.
ya çocuklardan biri eşşeekkkkkkk kadar warriora ''abi bu buzcumu'' dedi ya.Böyle bir dumur yok ya :)
[signature][hline]Name: VAnGeL

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Eylül 2005 09:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Eylül 2005 09:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KONUR_ALP, 14 Eylül 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
Sen bana diyorsunki ben Herseyi bu oyunda Hak etim oyuzden ben böyleyim :D hüldürme hic denemedim deme

Niye bazı insanların dürüst olduğuna inanmak zor ?

Herkezi kendiniz gibi sanmayın lütfen ?[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bu deneme ile beni kasdediyorsan.
lvl 45 veya 46 idi hacklendim(makinemde key logger buldum)
üzerimde hiç bir şey yoktu, garip bir sword bırakmışlardı üzerimde.gittim saatlerce worms lycan kestim para toplayabilmek için.
hiç kimseyede aga sende para vardır bana yardım etsene demedim.
artı aga ne demek ya.
nereden girdi dilimize bu kadar?
aga naber, aga selam, aga party pls.
ya adamlar bu aga sizin için çok önemli bir kelime galiba diye soruyorlar.[signature][hline]Name: VAnGeL
Sosyal ağlarda paylaş

Bak katılıyorum keylogger kurbanı bır arkadsım daha var 51 cocuga beraber kastık nevarsa gitti ve dediki abicim bez yanıs yapmısız kasarak bak dupe yi ogrendim ve dedi keylogger ida ogrendim bizim cafe sahibi yapmıs adamın meyer 67 char ı varmıs bir gün benım başka bir arkadasım bunla diyolagirmiş ve demiski hoja bi INN e bakam sen baya olayı aşmısın cafe böbürlenmiş demişki bunların hepsi alın teri :D.

işte olaybu keylogger dedgin şey zaten senin makinan biri kurmsada hijac olarak explorer ından geliyor .

herneyse Gelelim valla kimse kusura bakmasın lvl 60+ hım halen eleımde raptor vs yok nedenide dupe gibi bazı işin püüf nokatalını bılmem ama bende bi kara vardim ve dedimki waruz sen programcı bi adamsın yap kendine bir güzellik ve mem lekete hayırlı olsun birde benim hijac im oldu :D üzülerek söylüyorum kine enyakın arkadaşımın char ı elime gecse alırkan biraz sizlanacak :D[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

pardon bir kelimeyi eksik okumuşum.[hline]Name: VAnGeL

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Eylül 2005 10:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Eylül 2005 10:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KONUR_ALP, 14 Eylül 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
Bak katılıyorum keylogger kurbanı bır arkadsım daha var 51 cocuga beraber kastık nevarsa gitti ve dediki abicim bez yanıs yapmısız kasarak bak dupe yi ogrendim ve dedi keylogger ida ogrendim bizim cafe sahibi yapmıs adamın meyer 67 char ı varmıs bir gün benım başka bir arkadasım bunla diyolagirmiş ve demiski hoja bi INN e bakam sen baya olayı aşmısın cafe böbürlenmiş demişki bunların hepsi alın teri :D.

işte olaybu keylogger dedgin şey zaten senin makinan biri kurmsada hijac olarak explorer ından geliyor .

herneyse Gelelim valla kimse kusura bakmasın lvl 60+ hım halen eleımde raptor vs yok nedenide dupe gibi bazı işin püüf nokatalını bılmem ama bende bi kara vardim ve dedimki waruz sen programcı bi adamsın yap kendine bir güzellik ve mem lekete hayırlı olsun birde benim hijac im oldu :D üzülerek söylüyorum kine enyakın arkadaşımın char ı elime gecse alırkan biraz sizlanacak :D

Afferin sana, boyunda uzamıştır senin şimdi.

3 tane 60+ karakterim var süper olmasada gayet iyi itemlarla dolular, 1 kere ne dupe yaptım nede hack kullandım. Toplam 200.000 np var, her karakterim lvl1
klanlarda ve 1 kere ne hile yaptım ne hurda.

Gurur duyacaksan kendinle böyle duy. Çalıntı arabayla manitaya hava atmak ancak polis gelene kadar sürer.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 14 Eylül 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Gurur duyacaksan kendinle böyle duy. Çalıntı arabayla manitaya hava atmak ancak polis gelene kadar sürer.

:tebrikz:[signature][hline]Name: VAnGeL
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu konuda sana tamamen katılıyorum ama bızım ırkımızın bır tek buyuk bır zaafı var oda gösteriş halbuki bir gösteriş yapacaksan bunu türklügünle yapmalsın
Sonuna kadar katılıyorum.Bayrak yere düşmüş...Gülüp geçiyorum sonra vatan haini ilan ediyolar beni :)

bazıları nerdeyse ben türk degilim diyecek yabancı lan lara yaranmak
Bir ton mmorpg oynadım ve elimden geldiğince türklerden uzak duruyorum.
Sebebi ise yaş ortalamalarının düşük olması ve henüz bazı şeyleri aşamamış kadar çocuk olması.
Başkası x hilesini kullanıyor diye hile yapan çocuktur daha.
Emeği ile değil yasa dışı yollarla üstünlük sağlamaya çalışan çocuktur daha.
Yabancılara türkçe küfredip eğlenen çocuğu geçtim gerizekalıdır.
Düzgün adam kendini belli ediyor zaten.
Ama çoğunluk böyle.
Parti plz nedir ya rofl.

[Bu mesaj Zeytin tarafından 14 Eylül 2005 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeytin, 14 Eylül 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Bir ton mmorpg oynadım ve elimden geldiğince türklerden uzak duruyorum.

Sadece ko ya has bir olay bu.
Çünkü ilk defa bir mmo yu yabancı bir serverda bu kadar geniş bir yaş kitlesi ve bu kadar Türk oynuyor.

Ve evet bu konu sıktı artık
1 yıldan falan beri bu konuyu konuşuyoruz,afakanlar basıyor artık.[signature][hline]Buzi
HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar neden oyunda yapılan bütün sacma hareketleri insanların ırkına baglıyosunuz ? Bence oyunda yapılan bütün haksızlaıklar tamamen bireysel ahlak la ilgili. Biri pislik yaptı die neden bunu onun ırkına mal ediyosunuz ? Türkler oyunda cok göze batıyor nedeni ne olursa olsun. Lunar gate deki dialoglar bile yabancıları haklı cıkarıyor. Oyunda türkler e veya yabancılar a kötü ve çirkin davranılmasının nedeni bence kendini bilmez oyuncuların davranışlarının sonuçalrıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...