Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sorun var

angelusy

Öne çıkan mesajlar

REs attiktan sonra hala gecmiorsa ve dr watson da selam weriorsa dr watson un bashka birseyden dolayi selam werdiini dusunerekten sys managerdan bir hardware durumuna bak.Hata olushmush HW warsa tekrar yukle.Hala kapanmaya dwwam ediorsa ekran kartinin driver ina control panelden bir repair cek. En son olarak da bir anti spyware ile we antivirus ile makinayi tara. Hala sorun hallolmuyorsa tekrar gel yeni cozumler uretelim..[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Hata sende de Loading information(1) %10 da veriyorsa aynısı bende de var...
Ranking forumunda da aynı şeyi yazdım,2 kişi de daha aynısı olmuş...O iki kişiyle ortak özelliğimiz bir önceki gün Premium üyeliğimizin bitmesi...
Yine aynı forumda şöyle bir çözüm söylendi,tüm temp filelarını ve cookielerini temizlersen düzeliyormuş...Ancak şu anda işte olduğum için deneyemiyorum...
Bir dene istersen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 15 Eylül 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
ilgin için teşekur ederim bilgisayara format atıp herşeyı tekrardan kuracam hatta hdd mı bıle deiştiriyorum ke ıda iş yerimdeki bilgisayardan kopyalıcam .. teşekkurler

desihtirdikten sonra AV anti-spyware siz birakma sakin.
msnden de tanimadigin insanlardan dosya alma ve en sevdigin filmi sakin kimseye soyleme :D[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 14 Eylül 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
kusura bakmayın aradım ama tam bir çözümünü bulamadım bundan önceki başlıklarda oyun tam loadıng char. data kısmında kapanıyo ve masa üstüne dönuyo acaba nedır ve çözümü varmıdır teşekkür ederim

Boşuna uğraşma makinende problem yok. Sadece sen değilsin bunu yaşıyan, bazıları 12.98 versiyonuna dönünce düzeldi diyordu yabancı forumlarda.(Ama exe den çalıştır luncher kullanma)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...