Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriana Lima Resimleri o_O

Janitschar

Öne çıkan mesajlar

Adriana Lima hayranlarına benden büyük bir hizmet :)
109 tane resmi var dı elimde hepsini upload ettim, hayranlarına duyurulur...

Lütfen teraziye tıklıyalım...

Adriana Lima

Ps: Skins Be' den aşırdım...[signature][hline]Unutulduğun Zamanlarda, Arkana Dönüp Bir Bak, Bakalım Neler Göreceksin...?
Msn Spaces

[Bu mesaj Janitschar tarafından 14 Eylül 2005 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

23497823948 kişi bakmış 1 kişi reput vermemiş paylaşma bidaha dostum !![signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi burda denmez ama bi laf wardır yüzüne ne bakıyon diye :D ayrıca senin resımler itzik gurdaki en çirkin hatunları koymussun orda Veronica Tabarışka mı ne bi hatun war itinayla tavsiye ederim :D[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..
günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
ewt ewt love comes again =]

[Bu mesaj Fransuxa tarafından 14 Eylül 2005 18:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taz, 14 Eylül 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
hemen indiriyom :)
bi ara nette baya bi aramıştım, güzel bişiler bulamamıştım. bakalım seninkinde var mı iyi bişeyler

abi yolla gözünün yağını yiyim bitiyorum ölüyorum
aaaaaa nataliiiiiiiiiiiiiii[signature][hline]Ayağa kalk, uyumak için
Önümüzde sonsuzluk var...
-Ömer Hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 14 Eylül 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
şimdi burda denmez ama bi laf wardır yüzüne ne bakıyon diye :D ayrıca senin resımler itzik gurdaki en çirkin hatunları koymussun orda Veronica Tabarışka mı ne bi hatun war itinayla tavsiye ederim :D

İi güsel hatunlar sekside Güzellik ayrı şey seksilik.Afedersn eşşektede g.t var..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b]Maxen, 08 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

Ban San O Biz Siz Ortam ..
Sosyal ağlarda paylaş

eşekte de g.t var ehuahauhua imza yapmalı ama biraz uç bi tespit :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...