Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadıköy çıkarması

2pac

Öne çıkan mesajlar

17 nisan kıyamet günü Çarşı vapurla kadıköye çıkarma yapıyor.
http://rapidshare.de/files/4736251/kadikoycikarmasi.wmv.html
enteresan görüntüler var[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com

[Bu mesaj 2pac tarafından 10 Eylül 2005 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ortamı gericek mesajlar ne diye atarsınızki gene bi tartışma mevzusu olucak gene sinirler üst seviyeye çıkıcak vay efendim sen niye böle yaptın vay efendim sen bana niye böyle dedin ... uzar gider[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş

[Bu mesaj Lothrodel tarafından 10 Eylül 2005 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya 2pac hala mı konusuyon yaa.. ben senin yerinde olsam şimdi intihar etmiştim..:D[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demişimki biraz önce:
said:
2pac, 06 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
kartalımıza başarılar cok güzel bi açılış olcak beşiktaş 4 den fazla atacak

futbolu biliyorsam konuşuyorum

Maç sonucu 1-1 90+ da gelen frikik golu ile beraberlik son anda kurtarıldı.

said:
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

Beşiktaş 1-0 maglup.

İdolümsün tupak.
[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

tupak 1 hotdog 2 idollerim arasında[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş rizeye ezildi ya gundemiş degiştirmye çalısıyolar.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 10 Eylül 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
ya 2pac hala mı konusuyon yaa.. ben senin yerinde olsam şimdi intihar etmiştim..:D

daha ne denir ki??[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...