Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UpGrAD3!!!(bilenler yazsın plz)

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar KE geldi elimzide staflar patladı ,armorlar patladı....ben şu an bilmiyorum ancak bilenler lütfen ayrıntılı bir biçimde direk ucuza+7yapmayı buraya yazabilrmi_?pazarda görüyorum +7 1.nesil armorlar 3-4me kdr düştü demekki bu kdr ucuza BUS basılmadan yapılabiliyor....hangi scrolları kullanıcağımızıda yazarak anlatabilirmsisiniz lütfen...(lütfen bilenler yazsın bu topicide patlatmayalım...)

DipNot=Trtowers2or'a o kdr yardım etmeisini istememe rağmen bilerek kar amaçlı olarak öğretmediği için ona kin kusuyorum.....[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün +7 wizard yaptım ve sade 10k lık upgrade kullandım.silahların itemlerin altında low middle hight item diye yazıyor.low itemler 10k olan upgrade olanla oluyor.middle class itemler 102k olanla hight class olan 244k ve blased ile yapılıyor ama hight class itemlerin çok zor upgrade olduğunu ve patlama ihtimalinin yüksek olduğunu duydum.scroll ların yanında parantez içinde low,middle ve hight class die yazior zaten. :D:D inşallah anlarsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DipNot=Trtowers2or'a o kdr yardım etmeisini istememe rağmen bilerek kar amaçlı olarak öğretmediği için ona kin kusuyorum.....

Bunu açalım senden para istememin sebebi coin im 0 slinmese kendi ellerimde yapardım o parayı scroll ları almak için istiyorum yada scrolları al her grade 1 pads , helmet fln onlardan 20 şer tane al yapayım

neyse yaa ben çok kırıldım sana ama cidden o msjdan dolayı pf :/

[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 14 Eylül 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 14 Eylül 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar KE geldi elimzide staflar patladı ,armorlar patladı....ben şu an bilmiyorum ancak bilenler lütfen ayrıntılı bir biçimde direk ucuza+7yapmayı buraya yazabilrmi_?pazarda görüyorum +7 1.nesil armorlar 3-4me kdr düştü demekki bu kdr ucuza BUS basılmadan yapılabiliyor....hangi scrolları kullanıcağımızıda yazarak anlatabilirmsisiniz lütfen...(lütfen bilenler yazsın bu topicide patlatmayalım...)

DipNot=Trtowers2or'a o kdr yardım etmeisini istememe rağmen bilerek kar amaçlı olarak öğretmediği için ona kin kusuyorum.....

Son kere anlatıyorum

Low grade için 10k lık scroll alınır 50 tanesine 500k verilir.

20 tane wizard alınır(yada en düşük armour) 30k da bu tutar.

20 tane ye +7 ye kadar low grade upgrade scroll basılır. Şansınız varsa 4-5 i en az +7 olur. (+7 ler middle grade e terfi ediyor)

Daha sonra middle grade scroll yada paranız çoksa BUS ile +8 denenir.

Toplam maliyet +8 başına 2-3m. u geçmez. (Acaip vakit alan can sıkıcı bir iş orası başka)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

size bi taktik anlatıyım bu taktikle genelde 20 tane wizardtan 8,9 tanesini +7 yapıyorum 20 wizard alıyoruz hepsini teker teker +3 yapıyoruz 20 tane +3 wizard var elimizde onları yine aynı şekilde +4 e basıyoruz bu şekilde +6 ya kadar gidin elinizde tahminen 14 tane +6 wizard olucak onlarıda artık 10 klık upg. scrollarıyla +7 ye basın eger şansınız varsa yarısından fazlası +7 olucaktır...[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 5x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx :D
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
seigneur, 15 Eylül 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
abi denedim :( 8 tanesi +6 oldu onlardan da 1 tanesi +7 oldu benmi şanssızım yoksa anvildemi bişi var

şansın yok sanırım bazen banada oluyo ama iyi gününü yakarlarsan ard arda bir sürü +7 yaparsın[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 5x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx :D
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela dün ben 5 tane wizard staff aldım gercekden hepsini +7 yaptım 4 ü yandı bi tanesi +8 oldu topl. maliyet 1 m cıvarı sanırım. Şimdi dicem ama saçma gelecek ama ben aynen şöyle yatpım KArdeş
1 1 3 5 4 5 Böylece 7 oluo
sonrada +8 e 1 e koydum oldu. bu kadar ama şans işi bu kesin olacak die bişi diii
Sosyal ağlarda paylaş

+7de Middle Grade olduğunu unutmayın sakın. Benim sevgili bir arkadaşım 10 tane +7 yapmayı becerip sonra Low Grade scrollar ile çatır çatır yakmıştı hepsini :P[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...