Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

herkes +8 item vaad ediyor..peki sonra??

iron_man

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar gerek paticikte gerekse baska forumlarda ve reel hayatta dahil bi cok kez karsıma dolar karsılığında hayyallerinizi süsleyen itemler vereceklerini söyleyenler sıkca cıkmaya basladı. bazılarının doğruyu söylediklerine sahit oldum..ama bu işin sonu ne olacak herkes muhteşem itemlere sahip olunca ne fark kalacak??ayrıca bu itemleri kim nasıl yapıyor mutlaka gm ler..peki bu gm leri kontrol eden birileri amirleri patronları yokmu..bunu neden engellemiyorlar..
bişey duymustum KO hakkında bircok dava varmıs ve kapanması söz konusuymuş bu yüzden adamlar ne kadar dolar kaldırırsak kardır mantığıyla alanen göz göre göre bu tür itemleri satmaya calışıyorlarmış..eskiden varmıydı böyle formlarda +8 item yaparım size diyen birileri??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iron_man, 14 Eylül 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
arkadaslar gerek paticikte gerekse baska forumlarda ve reel hayatta dahil bi cok kez karsıma dolar karsılığında hayyallerinizi süsleyen itemler vereceklerini söyleyenler sıkca cıkmaya basladı. bazılarının doğruyu söylediklerine sahit oldum..ama bu işin sonu ne olacak herkes muhteşem itemlere sahip olunca ne fark kalacak??ayrıca bu itemleri kim nasıl yapıyor mutlaka gm ler..peki bu gm leri kontrol eden birileri amirleri patronları yokmu..bunu neden engellemiyorlar..
bişey duymustum KO hakkında bircok dava varmıs ve kapanması söz konusuymuş bu yüzden adamlar ne kadar dolar kaldırırsak kardır mantığıyla alanen göz göre göre bu tür itemleri satmaya calışıyorlarmış..eskiden varmıydı böyle formlarda +8 item yaparım size diyen birileri??

GM ler yapmadanda +8 yapmanın illegal yöntemleri var. Sorun şuki bu gün olmaz yarın olur ama bir gün mutlaka olur, para verdiğiniz itemlar silinir, ban yersiniz hatta haclenirsiniz.

Sonuçta geceleri acaba karakter gittimi, item uçtumu diye düşünmeden uyumak istiyorsanız. Kesinlikle ve kesinlikle tanımadığınız adamlardan item ve karakter almayın.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iron_man, 14 Eylül 2005 20:05 tarihinde demiş ki:

KO nun kapanması kolay kolay olacak bir şey deildir.Sonuçta Ke ye belli bi yatırım yapıldı ve KE ye geçildi oyunun daha güzel olması amaçlanıyor (hilesiz&dupesiz...). Ayrıca KO ya açılan davaların nedenlerini bilmesemde sonuca bağlanacaığını sanmam çünkü bu tür oyunlar çok var verilen cezalar aynı tarz oyunlarıda bağlar ama şu ana kadar(ilk bu tür oyunlardan beri) böyle bir şey olduğunu sanmıyorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bizim pazar alanındaki duper lardan bahsediyosun heralde
full+8 shelller
full+8 weaplar
istediğiniz item ytl cinsinden
istediğiniz premium itemi(buff scrollar vs.)ytl cinsinden!!
Bak en alttaki çok önemli bir nokta,bir insan dolar ödeyip premiumdan item alıp neden ytl ile satsın.
GERİZAKALILIĞIN BU KADARI.
Pazar alanında yasa dışı olaylar dönüyor.Burada buna izin vermeyin.Bilginize.[signature][hline]Buzi
HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

hayır arkadslar yanlış anlamıssınız..gm ler tarafından dolar karsılığından satılan itemlerden ve takılardan bahsediyorum..siz rastlamadınız sanırım..aynen söyledikleri sey şu..
-listeyi ver..
ok veriyorum
2x shard +8
+8 shell set
2xrol
2rouge earing
elf belt
amulet of dex
ne kadara yaparsınız
--hepsi 750 dolara yaparız
tamam ne zaman alırım
--para elimize gecince
anlamayanlar şimdi anlar sanırım...işte bu sekilde verilen listeyi tamamlayıp satıyolar ve ben buna sahit oldum..ayrıca bana yukarıdaki cevapların birinde isteyen alır isteyen almaz seni zorlayan yok gibisinden cvp veren arkadasım..oyunda adalet nerde şimdi..sen memnunmusun bu durumdan..o zaman 1000 doları olmayan hiç oyuna baslamasın

[Bu mesaj iron_man tarafından 14 Eylül 2005 21:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iron_man, 14 Eylül 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
hayır arkadslar yanlış anlamıssınız..gm ler tarafından dolar karsılığından satılan itemlerden ve takılardan bahsediyorum..siz rastlamadınız sanırım..aynen söyledikleri sey şu..
-listeyi ver..
ok veriyorum
2x shard +8
+8 shell set
2xrol
2rouge earing
elf belt
amulet of dex
ne kadara yaparsınız
--hepsi 750 dolara yaparız
tamam ne zaman alırım
--para elimize gecince
anlamayanlar şimdi anlar sanırım...işte bu sekilde verilen listeyi tamamlayıp satıyolar ve ben buna sahit oldum..ayrıca bana yukarıdaki cevapların birinde isteyen alır isteyen almaz seni zorlayan yok gibisinden cvp veren arkadasım..oyunda adalet nerde şimdi..sen memnunmusun bu durumdan..o zaman 1000 doları olmayan hiç oyuna baslamasın

[Bu mesaj iron_man tarafından 14 Eylül 2005 21:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Adalet şöyle oluyor, adam kek gibi 750usd ödüyor 15 gün oynuyor ve bommmm BAN. Bu söylediğime okadar çok örnek varki şaşarsın.

http://www.knightonlineranking.tk/ bu site sağ olsun böyle tipler ayda 1 reklam oluyor ve sonuç :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...