Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ko ile ilgili espriler

DioNea

Öne çıkan mesajlar

ya bide bu küfür olayı canımı çok sıkıyor bazen can sıkıntısından düşük level lıları exp kastırıom sonra işim çıkıyor gitmek zorunda kalıyorum adam ilk başta gitme abi lvl kastır bana falan dior sonra gitmem lazım diorum adam basıyor küfürü sw istiom yok anana veriyim sw ulan anam naapsın sw yi :D[signature][hline]Nick:SuPeR_MaGiCaN
LvL :47 Mage
Np :5x :D
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slickers, 13 Eylül 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
ya bide bu küfür olayı canımı çok sıkıyor bazen can sıkıntısından düşük level lıları exp kastırıom sonra işim çıkıyor gitmek zorunda kalıyorum adam ilk başta gitme abi lvl kastır bana falan dior sonra gitmem lazım diorum adam basıyor küfürü sw istiom yok anana veriyim sw ulan anam naapsın sw yi :D
:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 13 Eylül 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
e işin içine anne karışınca olmaz sor o tiplere ben oınların annesine şu itemlerle girsem hoş olurmu
+10/24 dex chitin shell set
+10 shard/100
ring of analx2 +10
amulet of sex power +10
bitchfucker earringx2 +10
belt of orgazm +10
direk sor

+1

[Bu mesaj DrakThuL tarafından 13 Eylül 2005 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sınıfa gireririz ve günaydın hocam geç kaldıgım için özür dilerim ama napıyım hocam yaş olmuş 17 bu yaştan sonra 10 taşa kalkçak halim yok walla üzgünüm amam 2 saate yakın eslantta 30 taş resser bekledim :)
Hoca:O_o Wtf ?[signature][hline]Vatan Icin Kursun Atanda Kursun Yiyende Benim Icin Kahramandir,BU VATAN YA BIZIM'DIR YA KIMSENIN,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 13 Eylül 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
sınıfa gireririz ve günaydın hocam geç kaldıgım için özür dilerim ama napıyım hocam yaş olmuş 17 bu yaştan sonra 10 taşa kalkçak halim yok walla üzgünüm amam 2 saate yakın eslantta 30 taş resser bekledim :)
Hoca:O_o Wtf ?
bunu gerçekten sölediysen spike skillimi vereyim sana[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 14 Eylül 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
bu az önce oldu eşyalara markalarıyla hitap eden annem nova peçete markasını benden şu şeilde istedi "oğlum bi nova atsana",ben assassinim spike de canımı ye"
annem höööö şeklinde dumur durumda hala:D:D:D:D:D

D afafafafafa :D aynı geyiği kardeşimde bana yapmıştı ama seninki daha komik walla :D

Neyse kardeşimden de bi abyss patlaması daha:

Burninglere çıkana kadar canı çıkmış ve bi orc gelip bunu kesince onlara yazdığı yazı "BİRAZ İNSAN OLUN LAM" :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...