Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sen

Quibble

Öne çıkan mesajlar

Bu sayfa acildi ve ben dusuncelerimin hepsini unuttum. Sanki biraz sonra buyuk birsey olacakmis gibi korkuyorum ve tek sebebi sensin....Bir cumleyi kurmak icin 5 dakika beklememin nedeni sensin , aptal bir "wink" e saatler hatta gunlerce takilmamin nedenide sensin...Ama elimde degil isteyerek yaptigim birsey degil bu , ama her ani hosuma gidiyor.Ayni her gectiginde kalbimin durmasinin hosuma gitmesi gibi.Belkide herseyi coktan ele verdim.Zaten gozlerime bir kere baksan anlardin...

Yapmiyacagim demistim bende yazmiyacagim demistim onlar gibi birilerine , demistim ama simdi anliyorum onlari.Bir kere actimi bu sayfayi kontrol sende degil artik.Yalvartiyor resmen bu sayfa, bir kere daha "fiesta" dinleyelim diye, nasil olsa senin yuzunden butun gun dinliyordum bir kere daha nolurki? Sen kulakligi istediginde ben ruhumu birakiyordum orda. Nolcak cocugum iste kurtulamiyorum ,sen ki saatlerce saclarini oksayabilecegim insan niye kurtulmaya calisiyim:)? Nasil olduysa bir yer kazdim ve gomdum ben seni oraya...
Neden bilmiyorum , istemeden yaptim, elimde degildi, arada bir kalbim dursada mutluyum ben onun verdigi acidan , var oldugunu hatirlatiyor bana.

Yazinin "sen" olmasi gerekiyordu .. Al iste sen !! Dusundukce beynimin icinde yarasalar, kalbimin icinde kelebekler senin yuzunden var....Senin yuzunden korkuyorum, aklim karisik, bilmedigim bir sona yuruyorum kalbim hizla carparken ama yinede devam etmek istiyor dusuncelerim.... Belkide bunlari yazmama gerek yoktu benim tek bir cumle yada kelime aciklayabilirdi bunlarin hepsini yada bir kere duysaydin kalbimi senin yanindayken.Zaten kalbim konusabilseydi , ancak o zaman kelimelerin ne anlama geldigini anlardin.Hatami yapiyorum bilmiyorum bilmek istemiyorumda , yeterince hata yaptim ve sonucta her sabah yine ayni yerde uyaniorm.Zaten bundan sonrada birsey farketmez sen yerine sahipsin artik dusuncelerimde...[signature][hline]:hrr:God has disobeyed me and created you !!:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Aa ben çok beğendim ya, özgün betimlemeler. Karşı tarafın özellikle yüreğine dokunacak ayrıntılar var.

O içtenlik var, tek bir cümlede bile 'kasılmış' bir hava yok. Ellerin sanki klavye üzerinde kendi kendilerine gezinmişler ve anlatmaya çalışmışlar içindekileri sana.

Tek sorun sanki bütünlüksüz gibi geldi biraz bana, şöyle biraz daha uzatıp, yazdıklarını birkaç kere gözden geçirsen çok daha başarılı hale gelebilir.

Yine de bu hali de fena değil, ama daha çok ilgiyle daha güzel şeyler çıkar bence ortaya.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...