Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Gibi Başka Bir Oyun biLen warmı ?

Fckr

Öne çıkan mesajlar

ya işte para oLayı sakat ben k.o. ya biLe güvevip kredi kartımı vermedim ayrıca dükkan diosun türkiyede onun tükkanını nerden buLucam eziyet eziyet :([signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

lineage hobby serverı su anda linki aklımda değil kafeye idince öğrenir pm atarım oyunu anlatayım:
grafikleri çok güzel bir oyun,
el,dark elf,cüce,orc ve human olmak üzere 5 tane ırk var,
lvl 74 son tek başına kasıyosun parti olayı biraz bayık,
oyuna no grade le başlıyosun bu gradeler charının kalitesini gösteriyo lvl atlayıp questleri yaptıkça grade atlıyosun o grade silahlarını kullanabiliyosun,gradeler sırasıyla d,c,b,a,s grade olarak sıralanıyor,
ırklar arası savaş yok bi clana her ırktan adam giriyor pk yapıyosun ortalık yerde oda zarar ismin kırmızı gözüküyor herkes sana dalıyo o zaman öldüğündede item düşüyor,
castle siege war var orda castle ele geçirmeye çalışıyosun,
ayrıca oyun bitmiyo lvl 74 oldum alt skillere kasıyosun,şimdi yeni başlayanlar için kolay kasacak charları söleyeyim;
dark elf warrior ol lvl 20 de quest yapıp assasin oluyosun
lvl 40 da abyss walker oluyosun sora kasabildiğin kadar kas,daha fazla bilgiyi warcry.lineage.com dan alabilirsin[signature][hline]céska républica
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fckr, 10 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

hakLısın ama k.o.yu biLen kişiLer burda :( bende ona benzer item boLLu oLan savaşLarı oLan LVL kasıLabiLen ve onLine oyuncusu boL oLan bir oyun arıyorum

yuh, KO'da item bolluğu mu var ? naptın abi :)[signature][hline]Furytear LvL 60 Undead Mage | Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deacon, 10 Eylül 2005 15:40 tarihinde demiş ki:
said:
Fckr, 10 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

hakLısın ama k.o.yu biLen kişiLer burda :( bende ona benzer item boLLu oLan savaşLarı oLan LVL kasıLabiLen ve onLine oyuncusu boL oLan bir oyun arıyorum

yuh, KO'da item bolluğu mu var ? naptın abi :)

k.o.da item boLLuu yokmu ? yuhhh[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Ko ?? item cokluğu ??? güldürme abi beni :D:D:D:D:D:D
WoW oynada göre item bolluğunu her silahın bi değişiğini öylesini böylesini yapmışlar güldürdün akşam akşam bizi ya :D:D:D:D:D:D[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...