Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe - Ankaraspor

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

bazı futbolcular yatar yatar 90da bi vurur 3 puanı alırsın
bazılarıda koşar koşar koşar... :)
bence bi takımda 1 tane yatan futbolcuyu takım kaldırabilir
ama bu oyuncu sayısı fazlaysa o takımın durumu kötüdür mesela bir zamanlar fenerbahçe (revivo,rapaic,andersson,balic ve dierleri ) :D[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lothrodel, 10 Eylül 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
fistan oha diyorum başkada bişi demiyorum sana bravo fi tarihinden kalma örnekle adamı savunuyosun :) yok konu kendi takımınıza gelince bir tek laf bile söyletmiyorsunuz ama başka takımlara gelince mahalle karılarını aratmıyorsunuz valla :) birde madem büyük maçların adamıydı alexviniiiz cl'de nerdeydi ? büyük adam ya oynasaydı takır takır cldede fbyi çıkarsaydı bi üst tura seversin mazideki örnekleri...

2003 haziran fi tarihi oldu...
gs uefayla övünüyo oda mitolojik çağ ozaman?
cl'de nemi yaptı?man utd macında 4-2 iken ve lyon macında 2-2 iken maçı çevirecek vuruslar yaptı ama şans el vermedi.her maç gol atan oyuncu gördünmü? hele cl de? sparta macındaki pvhye asistini saymıyorum.2 kişi markaj yapılan bi futbolcunun 90dk sahada gezmesi yeterli.. eheh[signature][hline]FİLTHY PLAY!
Sosyal ağlarda paylaş

fistan olay senin fi tarihi kavramına bakar bana göre geçen sezonda fi tarihidir geçmiş vede bitmiştir şuanki sezon oynanmaktadır.ona bakarsan ali erende şut çekiyodu zamanında kaleci kurtarıodu veya tribüne gidiodu şansızdı işte adamcağız biraz şansı olsaydı madrideydi yazık :/ ha sen 90dk sahada gezmesini yeterli buluyorsan o zaman sorun yok ben kendi görüşümü söyledim isteyen katılır isteyen katılmaz düzgün bi şekilde eleştirenede lafım olmaz.[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'de futbol daha bir 'takım'ca oynandığı için diğer futbolcuların daha iyi oynadığı maçlar olabiliyor. Örneğin bu maçta Anelka nın çalımlarını, orta çülünün mücadeleci ve hücumda kaliteli işler yapan futbolunu izlediniz büyük bir zevkle. O zaman da alex oyundan düşmüş oluyor. Bunun topsuz alanı var organizasyonları var. Bu maç Alex fena değildi ama sahneye çıkması gerekirse de çıkar.

Fi tarihindeki olay Alex'in yeteneği hakkında fikir versin diye örnek verildi. Sonuçta 2 senede adam o yeteneğini kaybedecek değil. Sakatlık filan geçirmedi.

Fenerbahçe'de herşey günden güne daha iyi oluyor. Anelka'nın da 1-2 maçı kaldı tam kapasite oynamaya..

Ben asıl Kemal'i bekliorum Selçuk'un yerine oynaması için. İnşallah formuna kavuşur.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

bi saat once mactan geldim..ilk olarak solemeliyimki numaralı insaatı bitmek uzere..yonetimi basarısından dolayı tebrik etmek lazım..

maca gelince iki ayrı fener izledim..

ilk yarı ozellikle anelkayla cosan..atak ustune atak yapan..ankaraya bir pozisyon veren onda da golu yedik zaten..cok kosup mucadele eden bi fener wardı..

iknici yarıda ise macı bırakmıs,hayatından bezmis,ankaraya puan vermek isteyen bi fener wardı..

sonuc olarak uc puan cok iyi geldi bu hafta..anelka,onder ve aurelio yu cok begendim..umit ozat ve nobre ise bence takımın en kotuleriydi..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

nobre yerine başka bir oyuncu lazım.. yani nobre tamamen pozisyon yedi. yiyordu.. hala da yiyor. saglam kafa atan biri lazim fb ye, luci var ama nereye kadar defans adam sonuçta, sırf duran topa degil normalde de kafacı forvet iyi gider.. sürekli orta bombardımanına tutuluyor ceza sahası. bi uçtan girip diğerinden çıkıyor[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Lothrodel cigim :p
"benim solediklerim senin dusuncelerini degistirmez" demissin de acaba benim soluyeceklerim senin dusuncelerini degistirebilir mi?
bilmiyorum sen hangi maclari izliyorsun ya da hangi gozlukle izliyorsun ama benim izledigim alex cokta guzel oynuyor. beles gol dedigin golu indir bir kac defa daha izle, sol ayakli bir adamin sag ayagiyla yaptigi o bilek hareketini her futbolcu yapamiyor. ve gayet zor bir goldu. sen adamdan mucizeler yaratmasini bekliyorsun iste burada yanlisin var, mucizeler yaratir yaratan bir futbolcu zaten de, tek basina cl de ya da avrupada takimi bir ust tura cikaracak insan yok. arsenalde 10 tane alex kalitesinde adam var belki ama goruyoruz. kucuk maclarin buyuk futbolcusu demissin de degil iste. daha oncede soledim simdi de soluyorum, ya maclari izlemediniz ya da nasi gormek istediginizi bilmiyorsunuz.
bu bir takim oyunudur, takim olarak guzel oynamazsan, alex gibi bir oyuncu her maci kurtaracak diye bir kaide yok, kurtaramazsa da kotu futbolcu olmaz.
alex in nasi oldugunu goreceksin, ona gore de istediklerin sinirli olucak. sizde de ailton var, sen nasi solemek istemesende alexin sizin takimda olmasini istemeyi, ben soluyorum ailton gibi bir futbolcu fb de olsun isterim. neden? bu adamlar her an her pozisyondan gol cikaracak insanlar. 90k sahada bir tane pas yapmasa bile 90+6 da gol yapabilecek futbolcular.
90dk da yatmiyor ayrica bu macta da yatmadi alex, onun kullandigi korner ve duran toplari kullanan, onun gibi tehlike yaratan, su an dunyada futbolcu yok, evet bu kadar iddialiyim ve sadece bunun icin alex bir dunya yildizi. siz gormek istemeseniz de.
fener guzel oynuyor, alex, anelka, appiah vs.. dun aksamda guzel oynadi ama yine de gidip milani yenmesini, bu gruptan bu futbol anlayisi ile cikmasini supriz olarak goruyorum. fb taraftari olarak. alexten de mucizeler yaratmasini beklemiyorum ama yaratabilecek bir futbolcu oldugunu biliyorum, anelka icinde ayni sey gecerli.
her ne kadar guzel oynasa da maci izleyenler gormustur, fenerin saha kanatindaki 110 metre boslugu. hayatinda hic attack yapmamis ahmet yildirim, 110 metrede hep bombostu, cunku fenerin sag kanatinda adam yoktu, dahi daumumuz, kor samet aybaba sayesinde yine "kazanan haklidir" dedirterek koltugunu saglamlastirdi.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica alex hic pas hatasi yapmiyor, yenik durumdayken pres yapip top caliyor. ondeyken de geziyor ve bu da onun hakki.
ne zaman ne yapacagini biliyor, calim atilmasi gereken yerde calim atiyor, pas verilmesi gereken yerde pas atiyor, sut cekilmesi gereken yerde sut atiyor, nerde bulunmasi gerekiyorsa her zaman orada bulunuyor. 3 tane pas atabilecegi futbolcu varsa gidip her zaman en dogru olana atiyor ve turkiyeden bir takim taraftari olarak ben kendimi dunya takimi olarak gormedigimden, bunlarin hepsini sadece super ligte bile yapsa, (ki avrupa maclarinda da yapiyor) bu bana yetiyor, yani dunya yildizi degil diyebilirsiniz ama turkiyede ondan iyisi yok bunun aksini iddia edemezsiniz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 11 Eylül 2005 09:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2. yarı kötü oynamamızı, önümüzde milan ve bjk maçlarının olmasına bağlıyorum. ilk yarı öne geçtik, daum da zaten anelkayı ilerde bırakıp alexi ve nobreyi onun arkasına çekip daha savunma anlayışlı bi futbola egçti. yani skoar yattık o_O[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...