Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neyi Bekliyorlar..

tovucu

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar serverlara sabahtan beri giremiyorum cogu insan gibi.. göstergeler dibe vurdu herkes cıkıncamı restart atıcaklar servera anLamıs degiLim dogrusu.. Kimseninde sabrı kaLmadı[signature][hline]Name:tovucu
Level:57
Clan:Yeni Clan Aranıyor
Paper Mage Flame/Ice
Srvr:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

bekLeyip 1 2 hafta sonra acsalardı ne kaybederlerdi ?bence kusursuz bir yeni versiyonla cok sey kazanırlardı gibi geliyor simdiye kadar 2 lvl atmalıstm ben ke nin bana kaybettirdigi zamanLa .. haklı degiLmiyim ? bence KE kimseye yaramadı.. sadece herkes istiyordu onlarda vereLim oLsun bitsin dediler herkes mükemmel olcak cok sey fark edicek zannediyordu ne fark etti_ oyun dahamı cizgi film ce oLcu ? dahamı katlnılmaz haLe geldi ? ben gercekten oyundan sogudum server varmı diye denemek biLe geLmiyor icimden..[signature][hline]Name:tovucu
Paper Mage Flame/Ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tovucu, 11 Eylül 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
bekLeyip 1 2 hafta sonra acsalardı ne kaybederlerdi ?bence kusursuz bir yeni versiyonla cok sey kazanırlardı gibi geliyor simdiye kadar 2 lvl atmalıstm ben ke nin bana kaybettirdigi zamanLa .. haklı degiLmiyim ? bence KE kimseye yaramadı.. sadece herkes istiyordu onlarda vereLim oLsun bitsin dediler herkes mükemmel olcak cok sey fark edicek zannediyordu ne fark etti_ oyun dahamı cizgi film ce oLcu ? dahamı katlnılmaz haLe geldi ? ben gercekten oyundan sogudum server varmı diye denemek biLe geLmiyor icimden..

dediklerine katılmamak yani haksızlık olur haklısın tabiki oyun 0-6 arası bebeler için olmuş zaten:D:D adamlar fazla tepki görmüşlerdir ondan bir an önce sürmüşlerdir. Bizler oyundayken veya oyuna girmeye çalısırken adamlarda oyunun buglarını vs. düzeltiyorlardır bilemiyorum:([signature][hline]*!D j H e l l i o N* Plaklarımı Seviyorum
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

ama onlLine olan gene bi kitLe var serverı kapaLı tutmaLarı gerek serverlar online mıs gibi gösteriyorlar ben o zaman daha fazla delleniyorum :D oynayanlar olduklarını biLdikce.. yada bizimde girmemizi saglasınlar[signature][hline]Name:tovucu
Paper Mage Flame/Ice
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar işte hataları düzelttikleri için bir kitleyi oyuna sokamıyolar işlerini daha çabuk düzeltmek için hatalar filan düzelince herkez rahatca oynunu oynuyacak tabi ne zmn oynanır??:(:(:( Ömrümü yedi bu KE yaa[signature][hline]*!D j H e l l i o N* Plaklarımı Seviyorum
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

Boşver ya yarın okullar acılıo ke gelmeseydi 59 oLurdum ben .. zaten oyunu tam çizgi film vari yapmıslar karakteri ya satarım yada birisine veririm UO ya devam ya :D[signature][hline]Name:tovucu
Paper Mage Flame/Ice
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...