Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares ... Neler Oluyor Ya ?

Destruction

Öne çıkan mesajlar

Günün başlıklarına baktım da, herkes doğal bir gün gibi davranıyor. Fakat sabah 9dan beri arese giriş yapamıyorum, işin ilginci diğer serverlara anında girebiliyorum . bir sürü bug var, onlar mı düzenleniyor,ares2 neredeyse sabahtan beri bomboş. ares3 full, ares1 de boş şu sıralar. server durumunu gösteren site göçtü sanırım . hiçbirşey anlaşılmıyor . şu oyuna rahat rahat giren var mı ?

dip : farkındayım 50bin tane konu açıldı bununla ilgili de, hiçbirisi açıklayıcı değil. bilgisi olan birisi yardım etsinde ona göre davranalım ... official forumlarda herkes kendi havasında kimsenin kimseyi yanıtladığı yok . öyle beklemekteyiz ...

dip2 : exp konusunda birşey farkettim , arada gerçekten çok ciddi expler geliyor yaratıkları keserken. normalin 5-10 katı civarı .
Sosyal ağlarda paylaş

kendini yalnız hissetme die yazıyom biz de uzun bir süredir(6-7 saat gibi) oyuna giremiyoruz.ama yukarda bak başlık war server ların statüsüyle alakalı hiç kendini kasma girmeye çalışma olmuyor çünkü.arada oradaki linkten serverların durumunu kontrol et. çünkü sonuçta sen 100 sefer log in olmaya kalkınca ruh sağlığına zarar veriyorsun. yoga yap aş bunları :D:D:D

not:inşallah gireriz satılacak mallar war da :D[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...