Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elvada Pati

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

Hala ks yapanlar var demek hakkaten ilginç.Akıllarına esince yüksek lvl li sağlam elemanlarda yapıyor ama gıcığına yada inat üzerine ama kolay exp kazanim diyerekten ks yapanlar hala varmı ya?[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 11 Eylül 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
ben 14 yasındayım kser deilim
ama yınede benden kurtulmazsınız gunde 1 saat oynucam
:) :) :):)

aynen :PPPP yas olarakta saat olarakta kurtulamama konusundada :DD[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 11 Eylül 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
milli egitim bakanligina dilekce gondericem.. okullari yazinda kapamasinlar.. hatta gece okulu acsinlar.. okusun cocuklar nonstop.. educated people oo yeah :D
höst oha okadarda değil :-O

[Bu mesaj CaDoBaBa tarafından 11 Eylül 2005 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

BÜTÜN PATİLER TOPLANDIK TOPLANDIK TOPLANDIK SONRA NE DEN YIPRANDIK YIPRANDIK YIPRANDIK :) biz okula giderken hopladık hopladık hopladık sonra cafe d yıprandık yıprandık yıprandık :D:D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 11 Eylül 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
milli egitim bakanligina dilekce gondericem.. okullari yazinda kapamasinlar.. hatta gece okulu acsinlar.. okusun cocuklar nonstop.. educated people oo yeah :D

puhahha koptum abi süpersin harbidende şu anda yanımda bi velet(muhtemelen 3. sınıfa filan gidio) herkesin wormdan dusurdugu stiletoyu +8 yapmaya calısıo(ve o oyunda olmasına rağmen ben giremiyorum :hrr:[signature][hline]Char:_FR_
Server: Beramus
Lvl: 57
Clan: Eagles
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...