Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moradonu lvl 60 lar bastı...

mertuil

Öne çıkan mesajlar

Moradon da lvl 60 lar lvl 50 ler 40 lar 10 lar bulunmaktaydı
k.o da lvl ıcn yardım edıyolardı. e sımdı k.e da adam +8 ıtem bulucam diye nova atıyo atsın ama cıvcıv ler de oradan normal e yazıyoalr ::ya bı dandık +8 ıtem ıcın solucanların neslinı tükettınız beeaaa ::cıvcıv e bakıyorum tam solucan a dalıcak cotaaaaaaa kafasına nova ınıyo veya blızart ama moradan tam komedı yer yaw ipinı koparan gelıyor :D:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

merak etmeyin çıkan her solcan asaisin ve diğerleri tarafından katlediliyo bütün millet z+ r ye bağlamış yeryedde bi sürü millet ne nova işliyor ne blizzrd görüntü oluyo sadece :D sonunda bende bi kuytu buldum z+ice blade :D
galiba +8 lerin nesli tükendi ben bulamadım o kadar kasmama rğmen bi tane wood +7/lr çıktı :(
her civcivin elinde + 8 stiletto :) baya kalabalık
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o lvl 60 lar hiç birşey bilmeyen insanlar.O solucanlardan çıkan +8 ler hiç bir işe yaramaaz.O silahlarla pk yapsınlar 1 kişiyi kessinler oyunu bırakim..

+8 wizard var elimde herkez ordanmı çıktı diye pm atıyor.Anlamıyorlar +8 wizard çıkmıyor oradan ama nerde anlayan..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi moradon istiklal caddesinden kalabalık bir solucan kesemedim yeni basladım aslında areste lvl 5x adam var ama girmedi o kadarda abartmayın yanan item cok yok fazla bi deisiklikte yok oyunda sadece biraz daha sacma[signature][hline]sokakta her gezen bir insan ise türkiyenin nifusu en son sayımdan beri bayağı artmış demektir
Sosyal ağlarda paylaş

beyler pressok un kurucusu zem arkasına bütün morodonun keklerini almı dolanıyo bütün salaklar arkasındaki guarda bakmak için nasıl yırtınıyo ama görmeniz lazım çok güldüm ya adamın arkasında en az 50 kişi vardı[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

abisi Sabahtan beri Arese Giremiyorum bende Dize girim dedim bir girdim a.q BLOOD™ Clanı Tüm maradonda +8 item cıkarmaya calışıyor şerefsizim 1 saatir maradonda gezdim lvl hala 3 üm :)[signature][hline]Maradonda CivCivle Bir Konuşma....

CivCiv : Abi Hi
Ben : ?
CivCiv : Para Para
CivCiv : Money Money
CivCiv : Pls Pls
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...