Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsimin yanındaki K logosu

sertur

Öne çıkan mesajlar

Bendede K var aresmajerede S aswan clan kurucusu sm00th da M bilmiyorum anlamını ama clanısızlardada var sanırım np ile ilgili.Bilen biri varsa aydınlatsn bizi :) Belki japkoda oynayan arkadaşlar biliyodur.[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

iide arkdaşta 5k np onda K var bende 27k var ama hiç bi b.k yok anlamadım gitti valla_?bizim clanda sadece 1 kişide K var gerisinde yok...100k np si olan adamda işaret yok_?bu çok garip geldi bana anlamadım gitti.....[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 11 Eylül 2005 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 11 Eylül 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
iide arkdaşta 5k np onda K var ve tribulanın yeni açrındada 5k np var ondanda K var bende 27k var ama hiç bi b.k yok anlamadım gitti valla_?bizim clanda sadece 1 kişide K var gerisinde yok...100k np si olan adamda işaret yok_?bu çok garip geldi abna anlamadım gitti.....
koş hemen K al sen :D
Sosyal ağlarda paylaş

K np iLe iLgiLi deiL King aday adayımıymış neymiş bir ingiLiz arkLa konuşurken dedikLerini çevirebiLdiim kadarıyLa buymuş bendede "K" wardı şimdi yok mesela[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...