Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öff be ...

Fckr

Öne çıkan mesajlar

Ya YeniLikLere açığız tamam yeniLik oLsun her zmn ama bu ne ya artık resmen iğrendim be ya...

nie paso topic açıyosun diyeceksiniz hakLısınızda ama içimde bi ukte war evde anneme yada babama annatacak deiLim burda sizLerLe payLaşıyorum ...

şimdide hackshieLd bağLanmıyor hata veriyor yok current zone der yok dc oLur yok biLmemne bu kdr iğreneceğimi hiç düşünmezdim ya[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

KesinLikLeee...

bu sene bide 3.senem 19.unda koduumun dersanesi başLıyor sabahtan akşama kadar ...

hiç deiLse o zmna kdr cz kassaydım sonra savaşLara girecektim öff be öff düşündükçe küfürLeri seL yapıyom[signature][hline]Nick : Fukara
Sosyal ağlarda paylaş

hehe allahtan ben k.o ile üniversteye girdikten sonra tanıştım gerçi bu oyun yüzünden bu sene yaz okuluna gitmek zorunda kaldım.Ünv. geç açılıyo laggsız ks siz bi iki hafta takılıcam inş.[signature][hline]Char:_FR_
Server: Beramus
Lvl: 57
Clan: Eagles
Sosyal ağlarda paylaş

abi ya bi insan ancak bu kdr soutuLabLr bi oyundan ...

haLa hack shieLd saten arkadaş soyuLmuş haberi geLdi şimdi eLf seti +7 shardLarı 7/12dex chitin seti ve 12gb çalınmış heriften bende gitmişmiyim die bakcam açıLmıo koduumun şeyi[signature][hline]Nick : Fukara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...